Dcera Moniky Bagárové už si pochutnává na špagetách. Dostala pořádnou porci

Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová je často propírána bulvárními plátky, v poslední době hlavně kvůli nestálému vztahu s Machmudem Muradovem, který ale podle všeho definitivně skončil. Zájmu veřejnosti logicky neunikla ani její dcera, čemuž Monika zdatně napomáhá.

Dceru před objektivy neschovává

Zatímco některé celebrity soukromí svých dětí pečlivě střeží a na sociálních sítích je neukazují buď vůbec, či se zakrytými obličeji, Monika Bagárová je na opačné straně tohoto spektra.

Svoji dvouletou dceru Ruminku bere do společnosti, na sociálních sítích ji ukazuje pomalu častěji než sebe, a dokonce společně natočily reklamu. Monika Bagárová také pro svou dceru nazpívala písničku Vysněná, kterou vydala k Ruminčiným druhým narozeninám.

„Mám to nastavené vcelku přirozeně. Když mám chuť něco ze soukromí sdílet, tak to sdílím, když ne, tak ne. Pak jsou samozřejmě pracovní věci, které jsou obvykle dopředu dané, ty podle závazku plním. Ale jak říkám, mám to hodně pocitově, do ničeho se nenutím,“ prozradila Deníku na otázku, podle čeho se rozhoduje, co zveřejní.

Práce a soukromí se často prolínají

Na zpěvaččině instagramu se tak můžeme podívat na video, kde malá Ruminka učí maminku vyslovovat slovo Pikachu, na společnou fotku z postele, nebo na to, jak holčička jí pořádnou porci špaget.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Těžko říct, jestli to Monika Bagárová od své dcery časem neschytá, nebo bude naopak Rumia na bulvární tlak zvyklá a ve společnosti se bude cítit jako ryba ve vodě.

Pravdou je, že v dnešní době je soukromí vzácný artikl, a někdy až křečovité snahy známých osobností skrývat své děti působí spíše kontraproduktivně.

Je zřejmě v pořádku, že každý má hranici, kam už veřejnost nepustí, jinde. Jen potom musí počítat s rizikem, že až jeho potomek vyroste, může kvůli dříve zveřejněným příspěvkům zažívat šikanu či minimálně poslouchat nepříjemné poznámky.

Zdroj: Instagram Moniky Bagárové, Deník

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz