Marta Jandová se umí obléknout, aby vypadala štíhleji. Během covidu navíc začala cvičit

Zdroj: Profimedia

Martu Jandovou známe jako skvělou zpěvačku nejen my tady u nás v České republice, ale její jméno je na hudební scéně známým pojmem také ve světě. Roky totiž vystupovala v zahraničí s kapelou Die Happy, poté se původně jen na skok vrátila zpět do Čech, kde ale zakotvila už nastálo – letos tomu totiž bude 13 let, co se Marta vrátila a už neodjela.

V dubnu letošního roku oslavila krásných 48 let. Pokud jde ale o strašáka žen (vrásky), Marta se viditelných známek stárnutí rozhodně nebojí. Prozradila, jak se pere s přibývajícími roky a co je jejím cílem, pokud jde o stárnutí.

Během covidu hodně cvičila

Když i k nám dorazila vlna pandemie, rozhodla se Marta Jandová udělat něco dobrého pro svoji fyzičku. Během covidu začala mnohem více cvičit a na její postavě to bylo znát.

Přiznala, že nikdy nebyla extra hubená. Do dokonalé postavy modelky z přehlídkového mola měla prý vždy daleko. Hlavu si z toho ale nedělala.

Umí se obléknout tak, aby vypadala štíhlejší

My ženy míváme v rukávu různá esa, například pokud jde o optické klamy. Marta Jandová též moc dobře ví, jak si opticky ubrat nějaké to kilo.

„Nikdy jsem nebyla extra hubená, měla jsem prsa, ale když se chytře obléknu, vypadám štíhle. A lidi mi pak říkají: Vy vůbec nejste tak tlustá, jak vypadáte v té televizi!“ prozradila pro web zeny.cz.

Je nabitá energií

Kdo Martu zná, ten moc dobře ví, že energie má na rozdávání. Ona sama o sobě mluví jako o malém třeštiprdle, které nevydrží chvíli na jednom místě.

„V jedné recenzi po vystoupení jsem se dočetla, že jsem vichřice. To mě potěšilo. Pak jsem taky slyšela, že se někdo zmínil o tom, že bych se měla ve svém věku začít chovat jako žena. Tak to mě trochu urazilo,“ přiznala Marta Jandová pro web zeny.cz.

Na takovou poznámku ale měla připravenou odpověď. Jako rocková zpěvačka, vedle které na koncertu křičí kytary, přece nebude stát na pódiu v róbě s drdolem jen proto, že už na to má věk.

Marta Jandová si zkrátka svůj život užívá naplno a po svém. Udržuje se v kondici, energie má na rozdávání a život hltá plnými doušky.

Zdroj: Zeny.cz, super.cz, zeny.cz

Přidat na Seznam.cz