Markéta Hrubešová zapózovala s kávou ve spodním prádle. Láska k vaření na ní není poznat

Marketa_Hrubesova
Zdroj: Profimedia

Herečka Markéta Hrubešová v poslední době překvapuje svým kuchařským umem spíše než jako herečka. Nyní však ukázala, že láska k jídlu na ní nezanechala ani gram navíc a stala se tváří francouzské značky na spodní prádlo.

Chce šířit lásku k jídlu

Herečka vydala již několik kuchařek, a to dokonce i dětských. Vaření ji baví a stalo se její vášní, ale jak přiznala v rozhovoru pro Lifee, tak do 23 let neuměla vůbec vařit. Teprve po odstěhování od rodičů se musela začít snažit. Když pak začala točit kulinářské pořady, tak se vše překlopilo k profesionálnějšímu vaření.

„Snažím se vrátit ke kořenům dobrého jídla a rodinného stolování, kdy lidi trávili mnohem více času spolu právě během jídla,“ svěřila se pro rozhlas Plzeň.

A protože si nechce své recepty nechávat jen pro sebe, jezdí po různých akcích napříč celou republikou.

„Snažím se lásku k jídlu předávat dál,“ uvedla pro Život v Česku, proč aktuálně upozadila herectví a věnuje se vaření.

Když je na nějakou akci pozvaná, mění prý menu dle požadavků pořadatelů. Důležité pak pro ni je, aby jídlo bylo zajímavé a chutné.

„Vše si dělám sama. Vymyslím menu, nakoupím a přivezu suroviny, uvařím, rozdám porce, podepíši knížky, vyfotím se s fanoušky, všechno zabalím a jedu domů. Moc mě to ale baví,“ poodkryla Markéta, kolik práce se schovává za jednou akcí.

Láska k vaření na ní není poznat

Když si představíte kuchaře, většinou vám naskočí obrázek kuchtíka s bříškem. Tak to u Markéty vůbec nehrozí.

Ačkoliv miluje vaření a jídlo, na její postavě byste to poznali těžko. Dokonce si může bez problémů dovolit nafotit kampaň pro luxusní spodní prádlo!

Od fanoušků na instagramu se jí dostalo zasloužených pochvalných komentářů, protože Markéta vypadá opravdu skvěle.

„Nejlepší je řídit se zdravým selským rozumem! Vždycky je to o množství. Když sním tři kila ovesných vloček, tak mi asi nebude nejlépe. Stejně tak opačně. Bůček, kachna, knedlíky. Proč ne? Jídlo by mělo být o radosti. A ne o tom, že mi nebude dobře z přejídání nebo naopak z hladovění. A taky je fajn se občas trochu pohnout. To je moc fajn i pro hlavu,“ svěřila svůj recept na štíhlou postavu v rozhovoru pro server Dobrý den.

Smyslné fotky v prádle pak fanouškům jistě připomněly i fakt, že herečka dlouho nebyla nikde vidět.

Jak to tedy má s herectvím? Uvidí ji diváci ještě vůbec v nějakém filmu či seriálu, nebo musí navštívit nějakou kulinářskou akci, aby svou oblíbenou herečku viděli?

„Něco chystám, ale ještě o tom nemohu mluvit. Jinak píši, moderuji a hraji v divadle. Všechno, co dělám, dělám s láskou,“ řekla pouze záhadně Markéta, ale ve zmíněném rozhovoru pro Lifee řekla, že bez herectví by být nemohla a nechtěla by jen vařit, protože by se z toho pak stala rutina.

O herečku tak fanoušci nepřijdou a nelze než si počkat na onen projekt, o kterém tak záhadně mluvila.

Zdroj: Lifee, Rozhlas Plzeň, Život v Česku, Dobrý den,Iinstagram

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz