Mark Wahlberg jedl přes 10 000 kalorií denně. Kvůli filmové roli se potýkal s nelehkým úkolem

Zdroj: Profimedia

Hvězda filmového plátna a miláček žen po celém světě Mark Wahlberg je známý tím, že tráví hodiny v posilovně. Udržuje si perfektní postavu a cvičení doslova propadl. Když ale dostal nabídku zahrát si ve filmu Father Stu, okamžitě s tréninkem přestal.

Proč? Byl totiž vyzván, aby v něm ztvárnil otce Stuarta Longa – boxera, který se stal knězem. Pro tuto roli byl připravený přinést nemalou oběť.

Původně byl nadšený

Pro ztvárnění role otce Stuarta rozhodně nebylo žádoucí, aby Mark nadále vypadal tak, jak vypadal. Vysportovaná postava a perfektní fyzička k této roli nepasovaly.

Mark byl zpočátku nadšený z představy, že bude muset kvůli roli ve filmu přibrat. Není žádným tajemstvím, že jinak dodržuje zdravou stravu.

Velmi rychle ale svůj názor přehodnotil. Najednou totiž musel jíst mnohonásobně více, než byl zvyklý. Jeho kalorický příjem šel rapidně nahoru.

Za tři týdny mimo svoji formu

Mark zvládl přibrat více jak 20 kilogramů v poměrně krátkém čase. Měl jen tři týdny na to, aby se dostal mimo svoji běžnou formu.

První týden jedl 7000 kalorií denně. Následující dva týdny zvedl svůj příjem na neuvěřitelných 11 000 kalorií denně.

Ačkoli si zpočátku myslel, že to bude jednoduché, rozhodně tomu tak nebylo. Podle herce je daleko jednodušší hubnout než přibírat.

„Vstával jsem po jídle a dal si další jídlo. Jedl jsem každé tři hodiny. Nebyla to legrace,“ svěřil se herec, jehož slova citoval e-online.com.

Čím jste starší, tím to jde hůř

Mark v roce 2021 oslavil důležitý životní milník. Bylo mu 50 let. I to podle něj hrálo roli v tom, že nebylo snadné přibrat a následně kila zase shodit.

Jakmile se metabolismus začne zpomalovat, je to opravdu těžké. Když k tomu navíc přidáte fakt, že musel nabrat v rekordním čase, je na místě před hercem smeknout.

Po natáčení zpátky ke cvičení

Kolísání váhy si na Markovi možná vybralo svoji daň. Nicméně nedlouho poté, co byl film dotočen, se opět vrhl k tomu, co celý život tolik miluje.

„Herec shodil přebytečná kila, která nabral a je zpět ve své známé kondici,“ informuje o pevné vůli oblíbeného herce screenrant.com.

Jestli se Markovo odhodlání a jistá oběť v podobě rapidního přibírání na váze vyplatilo, nebo ne, budete moci posoudit již letos, kdy film Father Stu vstoupí do kin.

Zdroj: e-online.com, screenrant.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz