Magda Malá zhubla 15 kilo. Pomohl jí především selský rozum

Zdroj: Nextfoto

Magda Malá, kterou mnozí možná znají jako Lorraine z Draculy, se nikdy nepotýkala s obezitou. Nejedna žena by jí postavu mohla závidět a neviděla by důvod pro jakékoli hubnutí. I přesto se do něho tahle sympatická zpěvačka vrhla po hlavě.

Podařilo se jí zbavit se hned patnácti kilogramů a dle jejích vlastních slov to nebylo tak složité, jak si na tzv. startovní čáře myslela.

Stále vypadá jako slečna

Magda Malá letos v červenci oslavila pětapadesáté narozeniny. Pokud byste ji ale někde potkali, ani náhodou byste jí tento věk nehádali.

I ve svém věku vypadá naprosto báječně a na své okolí působí jako slečna. Z části za to určitě může i fakt, že „shodila“ 15 kilo. Jak se jí to povedlo?

Vsadila na nízkosacharidovou dietu

Za svůj život už vyzkoušela celou řadu diet. Dokonce na tohle téma vtipkovala a dušovala se, že by na téma diety mohla dávat přednášky.

A s jakou dietou se jí nakonec podařilo tak krásně zhubnout? Magda Malá si pro svoji cestu za štíhlejší figurou vybrala nízkosacharidovou dietu.

„Najela jsem na nízkosacharidovou dietu a co se týče sportu, tak hlavně strašně moc toho nachodím. Třeba na koncertech ujdu tolik kilometrů, až se tomu sama divím,“ prozradila svůj recept Magda Malá pro deník Super.

Šla na to selským rozumem

I když má za sebou nespočet diet, které ne vždy vyšly tak, jak si sympatická zpěvačka a dvojnásobná maminka představovala, nakonec se rozhodla použít především selský rozum.

V rámci diety z jídelníčku vyřadila bílé pečivo a kafe. Také zmenšila porce a dle jejího názoru jí i tohle hodně pomohlo dosáhnout cíle.

Zdroj: inteligentni-zena.cz, Super, iDnes

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz