Leoš Mareš vzal děti do restaurace. Alex měla chuť na sladkou limonádu

Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš se znovu pochlubil svými dětmi, tentokrát všemi. Jeho malá dcerka Alex oslavila již sedmý měsíc života, a to si zasloužilo oslavu. Moderátor vzal své děti na oběd.

Nezapomněl si na instagramu odložit nejen fotografii malé Alex s mladším synem Matějem. Byl s nimi také starší syn Jakub, kterého můžete vidět v jeho stories v tipovačce na fotbalový zápas. A bylo vidět, že si celé odpoledne všichni užili.

Alex hladově koukala po kelímku

Leoš se pochlubil snímkem, na kterém je společně se svou dcerkou a Matějem. Fotografie je velmi vtipná, protože Alex jako sedmiměsíční miminko hladově kouká po dobrotě, kterou má její tatínek.

Mareš se ale rozplýval nad tím, jak je oproti Matějovi dcerka malá. „Tuhle fotku si tady prostě musím odložit na památku. Jak je malinká,“ napsal ke snímku. Sám má na sobě sluneční brýle a do objektivu se nedívá, naopak Matěj zkušeně pózuje.

Alex sedí vedle Leoše a upřeně se dívá na kelímek, ze kterého moderátor upíjí. Není to ale jediný zážitek z celého dne, protože Mareš ukázal ještě videa, na kterých komunikuje s oběma syny. S jedním řeší věk, s druhým zase výsledek fotbalu.  

Hlášky jeho synů jsou skvělé

Matěj se svěřil s tím, že zestárnul a zmenšilo se mu břicho. Během rozhovoru ale zrovna baští špagety a je vidět, že mu prostě chutná. Leoš se pobavil právě nad tím, že jeho mladší syn mluví, jako by mu bylo 50 a nebyl to teenager.

Se starším Jakubem probíral výsledek fotbalového zápasu. Jako expert mu Jakub pověděl, že Slavia ukončí zápas po vítězné penaltě. K tomu Leoš jen dodal, že jeho syn je prostě srdcař. Určitě se nad videi pobavíte také.

Leoš Mareš se intenzivně věnuje nejen své rodině, ale také práci. Pořád uvádí ranní show v rádiu, natáčí i videoklipy. Kromě toho stále moderuje, a tak se účastní akcí v klubech. Propaguje ty největší hvězdy a je vidět, že má teď šťastné období.

Zdroj: Instagram Leoše Mareše

Autor: Raina Tomanová

Přidat na Seznam.cz