Jan Monczka z Policie Modrava zhubl. Pro štíhlou postavu ale diety nedrží

Zdroj: Nextfoto

Známe ho jako nadporučíka France z oblíbeného seriálu Policie Modrava. Charismatický Jan Monczka utkvěl divákům v paměti jako muž zákona, který si v seriálu na humor příliš nepotrpí. Nyní je překvapil svou tělesnou proměnou.

Herec původem z Karviné žijící v polském Krakově, o kterém si mnoho lidí myslí, že je Slovák, viditelně zhubl. Prozradil, co dělá pro štíhlou postavu.

Před seriálem ho znal málokdo

Samozřejmě myšleno tady u nás. Nežli se Jan Monczka objevil v seriálu Policie Modrava, byl pro spoustu diváků nepopsaným listem. I když od dvou let vyrůstal v Havířově, nyní žije v Polsku. Za prací dojíždí buď do Prahy, nebo do Varšavy.

Jak říká s úsměvem, má to na půl cesty. Jen na tu Šumavu to má poněkud z ruky – asi 700 km. Dojíždět tak daleko ale herci nedělá problém, je totiž zvyklý tzv. pendlovat.

Jak si udržuje štíhlou postavu?

Všímavějším divákům nemohl uniknout fakt, že Jan Monczka alias Karel Franc za poslední dobu zase zhubl. Vyrojily se otázky, jestli herec hubne úmyslně, nebo je za tím něco jiného.

V rozhovoru pro deník Super se Honza rozpovídal o tom, že žádnou speciální dietu nedrží. „Snažím se držet takovou životosprávu, která mi svědčí,“ vysvětlil. „Zřejmě je to dáno i geneticky, můj otec byl štíhlý, brácha je taky,“ dodal charismatický herec.

Ženatý muž v seriálu i reálu

Jan Monczka hraje v televizním seriálu Policie Modrava ženatého policistu, ženatý je také v reálném životě. Zatímco v seriálu si v roli Karla France začal s atraktivní mladší milenkou, v reálném životě od herce žádný takový přešlap nehrozí.

Jak to má Honza s ženami ve skutečnosti? „To bych raději pomlčel. Jsem ženatý muž. Jak dlouho? Dlouho, čtyřicet jedna let. Moje manželka je rodilá Polka z Krakova,“ řekl v rozhovoru pro deník Super.

Zdroj: Super.cz, Super.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz