Jak se stravuje a jak cvičí Jennifer Lopez

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Americká zpěvačka, herečka, tanečnice a také módní návrhářka Jennifer Lopez je pro mnoho svých fanoušků obrovskou inspirací. Kráska známá také pod svojí přezdívkou JLo se proslavila nejen díky svému zvučnému hlasu, ale úspěch slavila i na filmových plátnech.

Ačkoli už je to dáma po padesátce, vypadá naprosto božsky. I kterékoli podstatně mladší ženy by mohly Jennifer její postavu závidět. Letos oslavila 52. druhé narozeniny a mnohé příjemně šokovala, jak dobře vypadá. Je to pořád kus!

Zdravá strava a cvičení v jejím životě nesmí chybět

Oblíbená zpěvačka a herečka se celý život udržovala v dobré kondici. Bylo to třeba i proto, že během svých pěveckých vystoupení musela vynaložit pořádnou dávku energie, což by nebylo možné, kdyby nebyla ve formě.

Cvičení a správná strava tak mají v životě JLo nezastupitelné místo. Zajímá vás, jak se zpěvačka stravuje a jak cvičí, že i ve svém věku hravě strčí do kapsy kteroukoli „mladici“?

Hodně, hodně, hodně vody

Pokud si Jeniffer Lopez na něčem zakládá, pak je to pitný režim. Ten nepodceňuje nejen proto, že je často v pohybu a musí se udržovat hydratovaná, ale také proto, že dostatečný pitný režim podporuje hubnutí. Údajně pije nejméně sedm sklenic vody denně.

Po ránu kávu

Stejně jako na vodu pěje JLo ódy i na kávu. Bez té si neumí představit ráno. Šálek kávy považuje za neodmyslitelnou součást své ranní rutiny.

Vyhýbá se zpracovaným potravinám

„JLo se drží super čisté stravy a vyhýbá se zpracovaným a rafinovaným potravinám. Typická jídla jsou libové bílkoviny – jako vaječné bílky k snídani, libové kousky drůbeže nebo ryby včetně pravidelné porce lososa,“ informuje deník eatthis.com.

Její strava je bohatá také na zeleninu. V jejím jídelníčku nesmí chybět zejména zelená zelenina, jako je špenát, brokolice nebo kapusta. Vyhýbá se ale zelenině s vyšším obsahem cukru, jako je třeba mrkev nebo kukuřice.

Drží se toho, co jí vyhovuje

Jennifer už nás několikrát přesvědčila o tom, že má silnou vůli. Zároveň se ale netají tím, že se stravuje tak, jak to vyhovuje jí samotné. „Neuspěje u ní dieta se specifickým souborem pokynů. Spíše je to prostě to, co vyhovuje jejím potřebám a cílům,“ píše o zpěvačce deník healthline.com.

Nenastavila si konkrétní kalorický příjem na den, neřeší ani přesný počet makroživin – tedy množství sacharidů, bílkovin a tuků, které by měla za den přijmout. Stravuje se intuitivně a hodně naslouchá svému tělu. A podle všeho to funguje dokonale.

Bez sportu ani ránu

Paparazzi už nejednou zachytili Jeniffer Lopez, jak jde do fitka nebo z fitka. Tam tráví opravdu hodně času, protože pohyb k jejímu životu patří. Cvičí sama, častěji ale pod dozorem trenéra, který pro ni sestavuje cvičení plán.

Zdroj: healthline.com, eatthis.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz