Horoskop: Po jídle po nich na stole zůstane spoušť. Tato znamení pořádek v kuchyni moc neřeší

Zdroj: Shutterstock

Je přirozené, že u jídla sem tam něco upadne na zem, že se pod skleničkou pití udělají na stole kolečka, nebo že člověk nadrobí na sebe i na stůl. Některá jídla se bezproblémově jíst zkrátka nedají. Stejně tak přirozené je ale to, že když člověk vstane od stolu, uvede ho do původního stavu.

Tedy pro někoho. Každý z nás máme ve svém okolí člověka, který se po jídle zvedne a i s drobečky na tričku sebou hodí na gauč. Že by si umyl mastné ruce, to neřeší, nepořádek na stole nevidí. Přesně k těmto lidem podle horoskopu parří Vodnáři, Berani a Střelci.

Jedinci narození v tomto znamení si v některých případech ani neuvědomují, že dělají něco špatně, v těch dalších je jim to ale vlastně jedno, neřeší, že se chovají necivilizovaně, a kdo po nich uklidí zaneřáděný stůl, je jim docela fuk.

Mamánek Beran

Beran byl odmalička zvyklý na to, že se o něho někdo staral. Doma nemusel dělat téměř nic, ani ve vlastním pokoji si neuklízel. Všechno zařídila maminka. Když se Beran najedl, jednoduše odešel zpět k počítači, a kdy se stihlo umýt nádobí a utřít stůl, to si nikdy nevšiml.

A pokud mu rodiče neřekli, aby si před zapnutím své oblíbené hry umyl ruce, ani to ho nenapadlo. V dospělosti se pro Berana nic nemění. Po jídle se jde natáhnout, zatímco jeho partner, ať už jde o muže, nebo ženu, uklízí spoušť, která po něm zůstala na stole i pod ním.

Pohodář Vodnář

Vodnář nic neřeší. Lidé narození v tomto znamení jsou pohodáři, podle kterých má všechno svůj čas. Než ale ten čas nastane pro ně, obvykle se o povinnosti postará někdo jiný. Po jídle si jde Vodnář lehnout s tím, že nádobí uklidí později.

Jenomže u jídla udělá pořádný nepořádek a kromě drobků pod stolem, které možná uklidí pes, zůstane pěkná spoušť i na stole. A většina lidí nemá nervy na to, aby v takovém prostředí vydržela do večera. Vodnář si tak možná ani nevšimne, že během jeho odpoledního odpočinku někdo v kuchyni uklidil.

Ignorant Střelec

Pokud žije Střelec s někým ve vztahu, ani nevnímá, že se jídlo nějak na stole objeví a zbytky zase nějak zmizí. Lidé narození v tomto znamení si nechají oběd připravit a po jídle se odporoučí zase do svého pokoje. A nehrotí to, že po nich někdo uklízí.

Pokud žije Střelec sám, raději si návštěvy nezve. Sice nepořádek, který u sebe doma má, vnímá, ale rozhodl se ho ignorovat. Krabice od pizzy se válí všude, špinavé nádobí opláchne jednou za týden. Drobečky nevysává, protože ví, že stejně opět nadrobí.

Zdroj: Thought catalog, The spruce, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz