Horoskop: Někteří lidé u jídla pusu nezavřou. Velké životní příběhy vypráví zásadně u oběda

Zdroj: Shutterstock

Najíst by se měl člověk v klidu. Odpočinout si na hodinku od práce, dát si po obědě kávu, posedět, strávit přijaté potraviny. Řada lidí to ale neumí a u jídla dělá dalších padesát věcí. Potom je tu navíc zvláštní kategorie osob, které se na oběd těší jen proto, že u něho budou známým vyprávět, co se jim v nedávné době přihodilo.

Někdo zkrátka ticho nedokáže přijmout. Když je doma sám, mluví si nahlas pro sebe, nebo si pustí písničky. Řada lidí to tak ale má i u jídla, u kterého je mlčení poměrně normální záležitostí. Podle horoskopu některé osoby u jídla doslova nedokážou zavřít pusu.

Někdy je to tím, že je to pro ně jediný čas, kdy se mohou svěřit se svými historkami. Jindy je to kvůli tomu, že zkrátka ticho nedokážou akceptovat. Ať je to ale jakkoli, ostatní u stolu jejich chování obvykle obtěžuje. A než si to vypravěči uvědomí, někdy to trvá věčnost.

Lev potřebuje oslnit okolí

Lidé narození ve znamení Lva jsou veselí, společenští a upovídaní jedinci, kteří potřebují své okolí neustále něčím oslňovat. Mají spoustu historek ze života, které si rádi částečně přikrášlují. Vypráví o svém životě kdykoli, kdekoli a za jakékoli situace.

Občas se sice stane, že během oběda někoho rozesmějí tak, až létá jídlo po stole, obvykle je ale jejich povaha při společném obědě nebo večeři spíš otravná. A i když rodina při společné nedělní hostině chce trochu klidu a ticha, Lev neustále požitek kazí historkami, které navíc už vyprávěl několikrát.

Váhy neustále všechno řeší

Osoby narozené ve znamení Vah nemohou věci nechat jenom tak. Když jim něco vadí, nebo se jich něco nějak dotýká, nemohou mlčet. A obvykle řeší věci hned. Když tak během oběda začnou rozebírat vážná témata, řadě lidí často zkazí chuť.

Nehledě na to, že mají tyto osoby tendenci mluvit s plnou pusou a prskat jídlo přes půl stolu, nezkazí tak chuť jenom tématem konverzace, ale i svých celkovým chováním u společného oběda. S těmito lidmi jednoduše společně jíst nechcete.

Rak potřebuje politovat

Raci jsou citlivé osoby, které si potřebují postěžovat se svými problémy, chtějí politovat, chtějí pochopení ostatních. Když tak u oběda v kanceláři až přehnaně nahlas vzdychají a oddychují, všem je jasné, na co čekají. Až se jich někdo konečně zeptá, co se jim stalo.

A jakmile k tomu dojde, už se nenají nikdo. Dojemný příběh Raka totiž všechny v místnosti dostane a většině lidí je potom už vlastně hloupé pokračovat v jídle. Rak si obvykle pozornost vymáhá především u jídla, protože tehdy má jistotu, že se na něho budou všichni okolo soustředit.

Zdroj: MSN, Your tango, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz