Céline Dion drasticky zhubla a fanoušci se o ni bojí. Spekulovalo se o anorexii

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Od roku 2016, kdy Céline Dion přišla o manžela Reného Angélila, si její fanoušci všimli, že neustále hubne. Vzhledem k tomu, že kanadská popová hvězda nikdy nebyla takhle štíhlá, mají někteří z nich obavy.

O váze Céline Dion se mluví už léta, avšak už tak štíhlá zpěvačka v posledních letech shazuje ještě více kilogramů. Svou hubenou postavu sama alespoň částečně přičítá genetice, nikdo v její rodině nadváhou netrpí.

Spekulace o anorexii

Je na denním pořádku, že se šíří fámy a spekulace o tom, že nějaká celebrita trpí poruchou příjmu potravy. Ani Céline Dion není v tomto ohledu výjimkou.

Už v roce 2007 se objevily zvěsti o tom, že trpí anorexií, což ji velmi rozzlobilo a ihned toto tvrzení popřela. Naopak se zdá, že má jídlo opravdu ráda.

Když zpěvačka vyjede na své turné, ráda si dopřává mastné bramborové lupínky, sladké ovoce a pojídá hot dogy. Za důvod, proč o ni kolují zvěsti, že trpí poruchou příjmu potravy, považuje obyčejnou závist. Lidi jednoduše štve, že je hubená a nijak se nemusí namáhat.

Ke svému úbytku váhy se vyjádřila a ujistila své fanoušky, že se jí daří dobře. Stravuje se zdravě a pravidelně cvičí.

Úzkost zrychluje metabolismus

Svou váhu a zvýšenou schopnost spalovat kalorie také přičítá svému astrologickému znamení a úzkostným stavům. Je Beran, je velmi energická a bývá velmi nervózní, díky čemuž ztrácí hodně kalorií.

Někteří se pochopitelně úbytkem váhy Céline Dion znepokojovali. Naštěstí nic nenasvědčuje tomu, že by kanadská popová hvězda byla ve špatném zdravotním stavu.

Také ona sama tvrdí, že je v pořádku, ačkoli musela kvůli silným a přetrvávajícím svalovým křečím zrušit část svého turné, které mělo začít na jaře 2022. Už v říjnu 2021 musela Dion kvůli těmto zdravotním problémům zrušit také své vystoupení v Las Vegas.

Miluje tanec, zejména balet

Nejenže je Céline Dion aktivní člověk a při vystoupeních předvádí velmi energická představení, ale hubnutí může být způsobeno také tím, že se od smrti svého manžela dala na balet, který cvičí i ve svém volném čase.

Tanec prostě miluje, ráda se hýbe a úbytek váhy k tomu jednoduše patří. Sama tvrdí, že balet je dřína, i tak na něj chodí čtyřikrát týdně a tím samozřejmě spálí spoustu kalorií.

Další kalorie jí pomáhají spalovat také její dvojčata. Kromě toho vystupuje téměř šest dní v týdnu a jezdí na turné. Je stále v jednom kole, což jí propůjčuje štíhlou postavu.

Hubne i díky věku, je jí to však jedno

S přibývajícím věkem také člověk ztrácí kolagen v buňkách. Kůže ztrácí pružnost a začíná ubývat svalů. V důsledku toho mohou lidé začít vypadat ,,vychrtle“, což může být rovněž problém zpěvačky, která překročila padesátku již před několika lety.

Zpěvačka urazila od smrti manžela dlouhou cestu. Nyní se cítí šťastná a krásná a je jí jedno, co si kdo myslí o její váze a výběru stylu. Když se jí to líbí, nehodlá o tom diskutovat. A kritikům vzkazuje jedno – nefoťte mě a nenamáhejte se jakkoli komentovat mé tělo, nechte mě prostě na pokoji.

Zdroj: thelist.com, stylecraze.com, hellomagazine.com

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz