Amy Adams se snaží denně uběhnout alespoň 2 kilometry. Skálopevně dodržuje i stravovací rutinu

Zdroj: GIO_LE / Shutterstock

Amy Adams je americká herečka, kterou si mnoho lidí okamžitě vybaví po boku Super Mana. Vidět jsme ji ale mohli i v mnoha dalších filmech, jako například Noc v Muzeu, Zpátky ve hře nebo Žena v okně.

Jak se tahle oblíbená a sympatická herečka stravuje? Někteří fanoušci o ní nevědí, že jako dítě chodila do baletu a že byly časy, kdy se za svoji postavu styděla.

Nikdy nebyla kost a kůže

Amy o sobě beze studu prohlašuje, že nikdy nepatřila k těm nejhubenějším dívkám. „Technicky jsem drobný člověk, ale vždy jsem byla silná. Nikdy jsem nebyla úplně hubená,“ cituje celebritydailyroutine.com.

Přiznává, že má postavu po mamince. Během dospívání to vnímala spíše negativně, často se srovnávala s ostatními a jiným dívkám záviděla dokonalé proporce hodné modelek.

Nyní je své mamince za silnou postavu naopak vděčná. Její maminka totiž i ve svém pokročilém věku stále lyžuje, leze po skalách a jezdí na kole, což herečku nesmírně inspiruje.

Přesto není pochyb, že Amy vypadá skvěle. Je za tím ale vyvážená strava a také cvičení, kterému se pravidelně věnuje.

Jak se stravuje?

Její jídelníček většinou sestává z jednoho vařeného vejce s celozrnným toastem s margarínem a marmeládou k snídani.

K obědu miluje zeleninové polévky. Na natáčení nebo ve dny, kdy je v jednom kole, vždycky sáhne po něčem lehkém a vydatném.

I když nestíhá, ke svačině si nikdy nedává nic nezdravého nebo průmyslově zpracovaného. Vždy tak má po ruce jogurt, proteinovou tyčinku a zelený čaj.

A co večeře? Amy miluje zeleninové tacos plněné sýrem spolu s hovězím masem a salátem z čerstvého ovoce.

V dětství se věnovala baletu

Amy jako dítě docházela na hodiny baletu. Přiznává, že tehdejší trénink v ní zanechal určité základy, kterých využívá dodnes.

Už jako dítě se naučila disciplíně. I když už se dávno baletu nevěnuje, stále do své cvičení rutiny zahrnuje cvičení s lehkou váhou.

Její cvičební rutina zahrnuje také běh. „Každý den se snaží najít si čas, aby uběhla alespoň dva kilometry,“ píše superherojacked.com. Kombinuje běh venku s během na páse, když zrovna nestíhá nebo není ideální počasí.

Otevřeně přiznává, že běh kombinuje s chůzí. Jsou dny, kdy více chodí, než běhá, přesto má za sebe dobrý pocit, že se k pohybu odhodlala, i když se jí vůbec nechtělo.

Zdroj: superherojacked.com, celebritydailyroutine.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz