Demi Moore přiznala, že byla zvyklá držet bláznivé diety a dřít se do padnutí

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock

Ve světě filmu je jméno Demi Moore pojem. Mnoho fanoušků a diváku si ji spojuje především s pikantním filmem Striptýz, ale hrála například i v legendárním filmu Duch po boku Patricka Swayzeho.

Herečka je známá tím, že se celý svůj život udržuje v kondici. Kterákoli i podstatně mladší žena by téhle dnes již dámě v letech mohla figuru tiše závidět.

Dodržuje dietu pro vrcholové sportovce

O dietě Demi Moore můžeme prohlásit, že je to dieta hodná sportovce na vrcholové úrovni. Herečka se opravdu stravuje velmi tvrdě.

Její jídelníček zahrnuje zejména hodně bílkovin, které doplňuje nemalým množstvím sacharidů. Také pije hodně vody, každý den minimálně 3 litry.

Vyhýbá se tukům

Jedním ze stravovacích zvyků známé herečky je vyhýbat se tukům širokým obloukem. Nepoužívá máslo, smetanu ani majonézu.

Ze svého jídelníčku také před lety vyřadila cukr. Dokáže odolat sladkostem, ba naopak přiznává, že na ně už ani nemá chuť.

Naslouchá svému tělu

Demi se celkově zaměřuje na konzumaci zdravých a pro tělo prospěšných potravin. Svoji postavu si zvládá udržovat i bez počítání kalorií.

„Jím jen tehdy, když mám hlad a přestanu, když se cítím sytá,“ svěřila se pro koko.news oblíbená herečka, modelka a maminka.

Žádné kalorie si nepočítá, nepíše si nikam svůj příjem, zkrátka jen vyhledává zdravé potraviny a následně nechává své tělo rozhodnout, kdy má jíst a kolik toho sníst.

Byla svým tělem nezdravě posedlá

I když není pochyb o tom, že Demi vždy vypadala skvostně, její dokonalá postava měla i své stinné stránky.

Vzhledem byla totiž posedlá. Šílenství začalo v roce 1992, kdy hrála po boku Toma Cruise a Jacka Nicholsona ve vojenském soudním dramatu A Few Good Men.

Demi tehdy chtěla vypadat co nejlépe v uniformě, kterou měla nosit. Držela drastickou dietu, aby se dostala do formy a tvrdě dřela. Povedlo se jí to, vypadala božsky.

„Tím, že jsem se dostala do formy kvůli tomu filmu, se ve mně rozpoutala posedlost cvičením,“ odhalila herečka, její přiznání cituje dailymail.co.uk.

Trvalo to dlouho

Herečka nikdy neměla dost. Neodvážila se sama sobě dovolit přestat s cvičením nebo s přísnou stravou. Sice vypadala báječně, ale časem se to odrazilo i na jejím zdraví.

Až několikátý signál jejího těla, že tohle není v pořádku, Demi donutil zamyslet se nad tím, že to musí vzít za jiný konec.

Začala více naslouchat potřebám svého těla, nepřestala cvičit, ale už to tolik nepřeháněla a sama byla mile překvapena, že to funguje.

Zdroj: koko.news, dailymail.co.uk
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz