Horoskop: Ani o minutu později. Tato znamení mají svůj jídelní režim perfektně naplánovaný

Zdroj: Shutterstock

Jíst by člověk měl ve chvíli, kdy má hlad. S tímto pravidlem by řada lidí nesouhlasila. Někteří jedinci totiž hlad třeba celý den nepocítí, najíst se ale na úkor toho pouze před spaním rozhodně není dobrý nápad. Pár znamení horoskopu vyřešilo situaci jednoduše po svém.

V celé řadě rodin platí pravidlo, že snídaně je okolo šesté až osmé, oběd zhruba na dvanáctou, někdy se ale posune až na jednu hodinu. A večeře bývá tak nějak podle toho, kdy se člověku chce něco připravit. Některá znamení horoskopu ale potřebují mít ve svém denním plánu o něco větší přehled.

Ryby, Střelci a Panny mají v řadě případů přesně stanoveno, v kolik hodin se podává oběd, kdy se svačí a kdy večeří. Obvykle se ani o minutu neopozdí. Ačkoli důvody se u nich mohou lišit, pozvat si je na návštěvu nemusí být vždy snadné. Je totiž třeba se jejich režimu přizpůsobit.

Rodinný zvyk

I kdyby byly sebevíc unavené, vstanou Ryby v půl sedmé, aby se v sedm mohly nasnídat. Tak se totiž u nich doma vždy fungovalo. Pak se s prarodiči sledoval pravidelný pořad v televizi, když byl víkend, a pokud bylo třeba vyrazit do školy či do práce, v půl osmé bylo vše nachystáno.

Tento zvyk zůstal Rybám dodnes. Stejně tak i obědy ve dvanáct, které se pokoušejí lidé narození v tomto znamení dodržovat každý den. Pokud se to nedaří, tak minimálně o víkendu na tom trvají. Právě tehdy si totiž celá rodina sedne u společného jídla. A co si neřeknou u oběda, to vyřeší v šest u večeře. I to samozřejmě Ryby dodržují dodnes.

Trápí je hlad

Střelci se v mládí naučili jíst v danou dobu, od té doby musí pravidlo dodržovat. Pokud se totiž v sedm ráno nenasnídají, vzbudí je obrovský hlad. A je jedno, jak moc toho snědí, přesně ve dvanáct budou mít hlad znovu.

Stejně to platí i u svačiny a večeře. Lidé narození v tomto znamení si jednoduše tak moc zvykli na svůj režim, že žaludek vyžaduje jeho dodržování. A nestává se tak, že by si Střelec na návštěvě neřekl o jídlo. Když má hlad, zkrátka se ozve.

Detailně si hlídají režim

Panny jsou svědomitými osobami, které dbají na zdravou výživu, ale také na to, aby dodržovaly veškeré doporučené jídelní návyky. Nevynechávají snídani, jedí pět menších jídel denně, hodně pijí a poslední jídlo si dají maximálně dvě hodiny před spánkem.

A i s dodržováním těchto pravidel jim skvěle pomáhá časový rozvrh, který mají nastavený a který denně dodržují. Jídlo je pro ně něco, co se nesmí vynechat, ale ani posunout. Dbají na správnou životosprávu a i díky tomu jde obvykle o zdravé jedince, kteří k doktorovi musejí zavítat jen málokdy.

Zdroj: Yahoo, Popsugar, Spoon university

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz