Herečka Jessica Alba prozradila svůj jídelníček a pochlubila se i cvičebním plánem

Zdroj: Jaguar PS / Shutterstock.com

Krásná herečka a milující maminka tří dětí – to je Jessica Alba, kterou známe asi úplně všichni. Někdo více, jiný méně. Mohli jsme ji vidět v mnoha filmech, můžeme ji sledovat na sociálních sítích, kde je poměrně aktivní a sbírá sledující po celém světě.

Rušný život dává herečce zabrat, nikdy si ale nestěžovala, že by toho na ni bylo moc. I přesto, že je opravdu hodně vytížená jak po pracovní, tak po osobní stránce, si dokáže najít čas na cvičení a poctivě sleduje také svoji stravu. Veškerá snaha se rozhodně setkala s účinkem, protože Jessica vypadá naprosto božsky. Jak to dělá?

Stárnutí a rodičovství změnilo její priority

Nikdo z nás nemládne, každému přibývají roky a známá herečka rozhodně není v tomto ohledu žádnou výjimkou. S přibývajícím věkem a také díky faktu, že se stala trojnásobnou maminkou, přehodnotila své životní priority.

„Jak jsem stárla a poté, co jsem se stala mámou, bylo ze správných důvodů prioritou být zdravá,“ řekla Jessica. Podle ní je daleko důležitější zachovat si vyvážený přístup k životu než se hnát za statusem být perfektní, uvádí o herečce web prevention.com.

Cvičení až čtyřikrát do týdne

Herečka se nechala slyšet, že se její postoj k cvičení během několika let výrazně změnil. Zatímco dříve zastávala názor, že musí doslova potit krev, aby měla pocit, že něco dokázala, dnes už se na to dívá úplně jinak.

Naučila se střídat různé aktivity a formy pohybu. Na cvičení si dokáže najít čas i čtyřikrát do týdne, ale když se náhodou stane, že cvičení vynechá, rozhodně se z toho nehroutí.

Spolupracuje s výživovou poradkyní

Aby si Jessica mohla být jistá, že svému tělu dodává vše, co nutně potřebuje, spolupracuje s výživovou poradkyní. Od té si nechává poskládat jídelníček, který následně svědomitě dodržuje – i když je pravda, že asi jako úplně každý normální člověk i Jessica čas od času sejde z cesty.

Co jí během dne?

Podle deníku livestrong.com mívala Jessica tendence vynechávat snídani. Dnes už na ni nedá dopustit a s oblibou sobě i celé rodně připraví palačinky. Když snídá sama, neodolá například smoothie z banánu, matchy, kokosové vody a ledu.

K obědu si ráda dá salát s kuřecím masem. Neodolá ani quesadille s pořádnou porcí pálivé omáčky. K večeři si udělá sóju na některý z mnoha oblíbených způsobů, v rukávu jich má hned několik. Nebrání se ani tofu nebo tempehu, což jsou známé náhražky masa.

A co svačiny? Jessica ráda svačí guacamole, miluje avokádovou pomazánku, ráda si dá i hummus nebo zeleninu.

Zdroj: prevention.com, livestrong.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz