Haně Gregorové se podařilo zhubnout i bez pohybu. Omezila přílohy

Zdroj: Nextfoto

Nešlo si nevšimnout, že herečka Hana Gregorová v posledních letech změnila svoji figuru. Pozornější fanoušci zaznamenali, že šla s váhou dolů, a to poměrně viditelně. Přitom se sama Hana otevřeně přiznala k tomu, že není zrovna kdovíjaký fanoušek cvičení.

Jak se to tedy Haně Gregorové povedlo, že dokázala v průběhu posledních let zapracovat na své figuře a nyní vypadá tak dobře?

Na vizáž si potrpí

Asi jako každá žena i Hana Gregorová se chce líbit. Na své vizáži si hodně zakládá a vždy dbá na to, aby vypadala dobře a upraveně.

Díky ztraceným kilogramům, kterých se během několika posledních let zbavila, se jí zvýšilo sebevědomí a na usměvavé herečce je to znát.

Hubnutí šlo pomalu

Kdo se někdy snažil zhubnout, ten moc dobře ví, že to ne vždy jde tak rychle, jak bychom si představovali. I Hana Gregorová přiznala, že hubnutí šlo pomalu.

„Za posledních asi pět let jsem opravdu několik kilogramů shodila. Šlo to ale pomalu. Nijak jsem na to netlačila,“ prozradila pro deník AHA! Hana Gregorová.

Omezila sacharidy

Hubnutí Hany Gregorové samozřejmě nemohlo zůstat bez pozornosti. Byla jen otázka času, kdy se vyrojí první otázky, jak to herečka dokázala.

„Omezila jsem tedy pečivo, brambory, přílohy a tak nějak to šlo dolů. Naopak jsem začala jíst více zeleniny, netajila se Hana Gregorová o svém receptu na hubnutí.

Motivovala sama sebe

Kdo chce zhubnout, ten potřebuje motivaci. A tu si Hana Gregorová dokázala najít a byla sama na sebe pyšná, že dosáhla cíle, který si dala.

„Motivovala jsem se tím, že do půl roku se musím vejít do věcí, které jsem už neoblékla. Potěšilo mě, že jsem to dokázala. A to oblečení, co jsem měla, když jsem byla silná, jsem dala okamžitě pryč, aby se to už nikdy nevrátilo,“ vtipkovala pro deník Super.

Zdroj: ahaonline.cz, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz