Gwyneth Paltrow vytvořila pro svého manžela snídaňový rituál. Každou sobotu mu servíruje něco překvapivého

Zdroj: Shutterstock

Herečka Gwyneth Paltrow a její producent Brad Falchuk tvoří pár už nějaký ten pátek. Dvojice spolu randila něco málo přes tři roky, než se hvězda filmu Letuška 1. třídy dočkala zásnubního prstenu.

Brad a Gwyneth oficiálně potrdili svoje zasnoubení v roce 2017. O rok později se vzali za doprovodu stovek hostů, byť se povídalo, že jejich svatba měla být utajená.

Oba dva ukončili vztah a po hlavě se vrhli do dalšího románku

Když se Gwyneth a Brad potkali v roce 2014, oba dva za sebou měli náročnější období. „Nadějná romance přišla několik měsíců poté, co se hvězda Zamilovaného Shakespeara v lásce rozešla s manželem Chrisem Martinem po 10 letech manželství. Falchuk zase rok předtím ukončil téměř 20leté manželství s producentkou Suzanne Bulnik,“ zmiňuje web usmagazine.com.

Tajná svatba, nebo oslava zásnub?

Když se v dubnu roku 2018 během sobotního dne na jednom místě sešlo více jak 400 prominentních hostů, vyrojily se spekulace o tom, že tohle nebude jen oslava zásnub.

Začalo se mluvit o tajné svatbě herečky Gwyneth Paltrow a producenta Brada Falchuka. Ať už to byl záměr, nebo to jen dvojici nevyšlo – těžko říct. Od té chvíle ale tvoří nerozlučný pár.

Snídaně pro manžela

Manželství těmto dvěma jen kvete. Brad a Gwyneth letos v dubnu oslavili čtvrté výročí svatby. A jak to tak vypadá, stále jsou zamilovaní jako dvě hrdličky.

Jen před několika málo dny herečka Gwyneth Paltrow zveřejnila na svém instagramu video, jež zasvětila rituálu se snídaní, který pro svého muže připravila již v době, kdy spolu teprve chodili, a stále je u nich doma tradicí.

„Když byl Brad ještě můj přítel, zavedla jsem tradici, že jsem mu každou sobotu ráno připravovala snídani. Vymýšlení překvapivých menu, příprava a vaření pro mě znamenaly způsob, jak se odpojit od ostatních stresů mého života a soustředit se na svého přítele! Stala se z toho pro nás výjimečná chvíle,“ napsala herečka k instagramovému příspěvku.

Zdroj: usmagazine.com, Instagram, Super, Vogue

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz