Eva Burešová okomentovala svou fotku s vypouklým bříškem: Vypadám jako v šestém měsíci, ale jsem šťastná

Zdroj: Nextfoto

Seriálová herečka Eva Burešová je maminkou dvou synů – Nathaniela a Tristana. A zatímco po prvním porodu měla svou štíhlou postavu brzo zpátky, u druhého tomu tak není. Eva si s tím však hlavu neláme.

Druhého syna (celým jménem Tristan William Forejt) přivedla Eva Burešová na svět letos v létě. Otcem je její přítel, šéfkuchař Přemek Forejt.

Po dvou měsících vyrazila do společnosti

Na veřejnosti se dvojnásobná maminka objevila poprvé až dva měsíce po porodu, a to u příležitosti autogramiády. A rovnou prozradila, co se u ní po druhém těhotenství všechno změnilo.

„Mám zvláštní pocit, ale na lidi se moc těším. Vím, že přijde řada těch, kteří chodí na mé koncerty,“ uvedla hvězda seriálů Slunečná a ZOO v pořadu Showtime.

Sama herečka se teď vnímá trochu jinak, přece jen její tělo nevypadá po druhém dítěti stejně jako dřív. A kromě poporodních kil trápí mladou maminku také horší zrak.

Bříško jí po druhém porodu zůstalo

„Jsem slepá. Říká se, že se to může stát. S prvním porodem se mi trošku zhoršil zrak, ale nyní po druhém porodu jsem úplně oslepla. Vidím o hodně hůře. Také mám stále deset kilo nahoře a nejde to dolů tak rychle jako předtím. Nezatahuje se mi bříško,“ přiznala otevřeně Eva.

To, že si ze svého vypouklého poporodního bříška nic nedělá a rozhodně se za něj nestydí, dokázala také fotkou, kterou sdílela na instagramovém profilu. Zvěčnila se jen v kalhotách a podprsence, takže její pupík byl nepřehlédnutelný.

Z poporodních kil si nic nedělá

„Přikládám sem foto mého bříška dva měsíce po porodu. Vypadá stále, jako kdybych byla v šestém měsíci, a mně to co? Nevadí! Hrdě vystavujeme těhotenská bříška, ale pak, když nám dají ten úžasný zázrak, co tělo vytvořilo, se za ně stydíme? Neblázni, mámo! Jsi nádherná. Úžasná. Bohyně,“ okomentovala Eva svou fotografii.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Herečka ke svému tělu i nabraným kilogramům přistupuje pozitivně. Na instagramu se také podělila o své pocity, proč tomu tak je: „Tohle těhotenství je jiné než to první, tělo se nevrací zpátky tak rychle, ale já mu dávám čas. Dokázalo úžasné věci. Byla jsem 9 měsíců pod takovým tlakem a v takovém stresu, že mu budu vděčná do konce svého života a každou jizvu budu milovat a ctít! A vy ty své prosím taky. “

Svou fotkou podpořila ostatní ženy

Její fotka s komentářem sklidila velkou odezvu. Mnoho žen se rovněž podělilo o svůj příběh, některé z nich dohnaly partnerku Přemka Forejta až k slzám dojetí.

Nyní se cítí šťastná a vděčná a ke stejnému přemýšlení motivuje i ostatní ženy. Každá maminka by si měla sebe sama i svého těla vážit a vypouklé bříško po porodu je úplně normální, vzkazuje všem ženám.

A jak mateřství po příchodu Tristana změnilo její vztah s Přemkem? Nijak zvlášť, i když má na prvním místě své děti, pořád na sebe mají dostatek času.

Nutno však dodat, že v tomhle ohledu má Eva velké štěstí. Stejně jako v případě prvorozeného Nathana, i malý Tristan je hodné miminko. Pořád spí, což jí kamarádky se stejně starými dětmi závidí.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Prima ženy, Instagram, OnlyU, Svět ženy, kafe.cz, Proženy.cz, Aha!

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz