Dieta Miroslava Etzlera: Dříve jedl tolik mrkve, že měl prý oranžový pot. Shodil 18 kilogramů

Zdroj: Nextfoto

Miroslav Etzler je nejen známý herec, ale také manžel a tatínek dnes pětiletého syna Samuela. Doma je to prý většinou on, kdo se stará o vaření pro rodinu. Rozhodně mu to ale nevadí, činnost ho vždy bavila a užívá si možnost pohostit jakoukoli návštěvu.

„Já vařím a vařil jsem vždycky,“ říká Etzler s tím, že jeho kamarádi prý nerozumí tomu, proč to na sebe tak rád prozrazuje.

„Vařím kde co, všechny možné kuchyně napříč světem. Miluji Asii, mám rád italskou kuchyni… Mohl bych vařit tři hodiny denně bez problému,“ směje se herec.

Jeho žena dělá dobrou rajskou a bramborovou kaši

Etzlera prý bavilo vaření vždycky. Nikdy si nestěžoval a nevadí mu, že doma je on tím, kdo má tuto činnost na starosti. Jeho manželka sice občas uvaří, nestává se to ale moc často, uvádí Aha!

„Dělá výbornou bramborovou kaši, což není vrchol kulinářského umění. Dělá dobrou rajskou, proto jsou mé nejoblíbenější jídlo – přes tu záplavu ostatních – plněné papriky s rajskou omáčkou,“ říká herec.

Problém prý Miroslav nemá ani s nakupováním nebo uklízením. Ve skutečnosti myje nádobí už během vaření, když tak jídlo dodělá, obvykle má i uklizenou kuchyni.

Před lety změnil stravovací návyky

Etzler má rád dobré jídlo. V roce 2018 ale prošel drastickou dietou, díky které zhubl 18 kilogramů, píše Aha!

„Jediné, co jsem jedl, byla kvanta mrkve. Tolik, že jsem měl oranžový pot, což v divadle zabarvuje kostýmy. Piju jenom vodu, občas si dám zázvorový čaj. Eliminoval jsem i kávu,“ pochlubil se tehdy.

Dnes jí herec v rámci možností normálně, snaží se ale udržovat zdravý životní styl. „Já mám rád vietnamskou kuchyni. Mám rád thajská jídla. Nejčastěji vařím asijské věci,“ svěřil se v rozhovoru pro Prima Fresh.

Zdroj: Aha!, Lifee, Prima Fresh, Jíme to

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz