Dcera Aleca Baldwina promluvila o své temné životní etapě. Nyní nabádá fanoušky, aby nedělali stejnou chybu

Zdroj: Joe Seer / Shutterstock.com

Anorexie je problém, o kterém se příliš často nemluví nahlas. Zjistíme-li, že něčím takovým prochází někdo z našich blízkých, logicky to s námi zamává. Natož pak v případě, kdy se s problémy s jídlem potýká naše dítě.

Tahle těžká životní zkouška se nevyhnula ani tak známé rodině, jakou je ta nesoucí příjmení Baldwin. Dcera Aleca Baldwina a Kim Basinger, modelka Ireland Baldwin odhalila, že měla problémy s anorexií a bulimií.

Letos to bude osm let

Letos to bude již osm let, co je krásná Ireland „čistá“. Kráska, která podobu svých rodičů rozhodně nezapře, o své temné životní etapě promluvila nahlas.

Ireland se o svůj příběh podělila již v roce 2020, kdy na své sociální síti zveřejnila příspěvek, ve kterém se snažila podpořit nejen sama sebe, ale i všechny ostatní, kteří procházejí něčím podobným.

„Dnes je to šest let, co jsem bez anorexie a bulimie,“ cituje modelčina slova web today.com. Pod příspěvkem se tenkrát strhla obrovská lavina podpory.

Zvládnu to já, zvládnete to taky

Dcera Aleca Baldwina v sobě našla sílu, aby se svěřila všem svým sledujícím o problémech, se kterými se potýkala poměrně dlouho.

Ireland vyjádřili podporu nejen sledující a fanoušci, které má po celém světě, ale přidala se i její rodina. Například bratranec nebo sestřenice, kteří pod příspěvek napsali mnoho krásných slov.

Modelka přiznala, že jí trvalo dlouho, než se naučila mít ráda sama sebe. Dodala, že když se s poruchou příjmu potravy dokázala poprat ona, další to zvládnou taky.

Nechala se snadno ovlivnit

Problémy s vnímáním sebe sama se u slavné krásky objevily už v období dospívání. Bojovala sama se sebou, vnímala se příliš kriticky.

Když začala s modelingem, nechala se velmi snadno ovlivnit názory druhých. „Kdykoli mi někdo řekl, že jsem příliš vysoká nebo příliš tlustá na to, abych mohla dělat nějakou práci, sebralo mě to,“ píše o modelce people.com.

Byla pak schopna běhat na běžícím pásu i několik hodin. Potřebovala si dokázat, že na to má a že názory druhých nejsou pravda.

Ireland v závěru svého příspěvku poslala vzkaz svým fanouškům, ve kterém je nabádala, aby se milovali, jací jsou, a užívali si jídlo.

Zdroj: today.com, people.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz