Chili Ta Thuy připravila speciální růžové Barbie menu. Je jí ale jasné, že si ho podle ní uvaří málokdo

Zdroj: Profimedia

Chili Ta Thuy si umí udělat legraci téměř ze všeho. Velmi často ve svých videích upozorňuje na svůj vietnamský původ a dělá si srandu ze své odlišné barvy kůže, chytá se ale také trendů, o kterých se právě mluví. A momentálně je to například film Barbie.

Od té doby, co se v kinech objevil tento snímek s Margot Robbie v hlavní roli, nemluví se v médiích o ničem jiném. A mnoho věcí tak nějak zrůžovělo. Influencerka se proto rozhodla připravit vtipným způsobem Barbie menu, ve kterém bude tato barva převažovat.

„Kdybych byla kuchařkou ve světě Barbie, co bych uvařila? Asi nic, protože agresivní cynickou asijskou Barbie nikdo nechce,“ říká Chili na úvod svého videa. I tak se ale rozhodla růžové menu představit.

Růžová v hlavní roli

Chili nejprve vaří řepu, ze které následně připraví želé, které rozmixuje na kaši. Šťávu z řepy pak použije při nakládání ředkviček.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chili Ta (@chili_tathuy)

Následně peče lilek, který pak dochutí sójovou omáčkou a přidá pěnu z řepové šťávy, aby i tato část pokrmu měla růžovou barvu.

Z malin a červeného vína vytváří influencerka omáčku, červené zelí po uvaření zase rozmixuje s ovčím jogurtem na další růžovou kaši. Nakonec usmaží z fialové rýže několik tmavých chipsů.

Stylově naservírovat

Všechny ingredience nakonec Chili vkusně naservíruje na talíř. Lilek naplní zelným pyré, ozdobí ho řepou a přelije sladkou omáčkou.

„Tenhle růžový přepal si stejně nikdy neuvaříte, ale pokud jste muž, dozvěděli jste se aspoň, že existuje více odstínů růžové,“ říká ve chvíli, kdy na talíř dodává ještě fialové rýžové chipsy.

„Pokud jste žena, pak jste během sledování videa stejně přemýšlely nad jinými věcmi,“ doplňuje. Jídlo na talíři vypadá skvěle, na cenu se ale podle Chili raději lidé ani nemají ptát.

Zdroj: Instagram, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz