Carrie ze Sexu ve městě vděčí za svou postavu hned několika dietám. Při hubnutí si jednu věc nedopřává vůbec

Zdroj: Profimedia

Americká herečka Sarah Jessica Parker utkvěla v paměti lidí po celém světě především jako legendární Carrie z oblíbeného seriálu a také filmů Sex ve městě. Postava známá jako Carrie Bradshaw se stala legendou a vzorem pro mnoho žen a dívek.

Zahrála si i v seriálu Rozvod, za který byla nominována na cenu Zlatý glóbus, mnozí si ji pamatují ze seriálu Glee, kde ztvárnila roli Isabelle. Sarah i dnes inspiruje mnoho lidí napříč celým světem.

Stále vypadá dobře

Legendární seriál Sex ve městě se dočkal pokračování nesoucí název And just like that… (A jak to bylo dál…), na který se mnoho lidí těší a skalní fanoušci se nemohli dočkat.

I v něm exceluje oblíbená herečka Sarah Jessica Parker, o které nikdo nemůže říci, že by i ve svých letech nevypadala dobře. Ona je totiž stále kus!

Stojí za tím tvrdá dřina

Dokonalou postavu, kterou by Sarah mohla z fleku závidět i kterákoli podstatně mladší divačka, nezískala jen tak. Stojí za ní totiž tvrdá dřina, herečka se nikdy nebála „dát si pořádně do těla“.

Kromě cvičení a mnoha hodin strávených v posilovně je pro Sarah samozřejmostí i vyvážená strava. I ona totiž moc dobře ví, že kdo chce dobře vypadat, musí své tělo nakrmit kvalitními potravinami. Cvičení je bonus.

Jak vypadá hereččina strava?

Podle deníku rachaelattard.com nemá herečka vyhraněnou jednu dietu, naopak kombinuje několik typů diet dohromady.

Nadchla se například pro Atkinsovu dietu, středomořskou dietu a dietu ze South Beach jinak známou jako Hamptonova dieta. Kombinace vícero diet dohromady dává herečce možnost zařadit do jídelníčku spoustu zdravých potravin a seskládat si jídelníček přesně tak, jak jí nejvíce vyhovuje.

Strava zaměřená na bílkoviny, ovoce a zeleninu

Strava oblíbené herečky se skládá především z libových bílkovin, které doplňuje pořádnou dávkou ovoce a zeleniny. Naopak se v jejím jídelníčku nenachází prakticky žádný zpracovaný cukr.

Zároveň se Sarah snaží omezit příjem sacharidů. Pokud se dostane do fáze, kdy třeba kvůli roli nebo i sama sobě musí zhubnout, vyřadí většinu sacharidů, dokud nedosáhne ideální váhy.

Bez starostí si dá i hamburger

Deník jackedgorilla.com na herečku prozradil, že si bez starostí a výčitek čas od času dopřeje i něco nezdravého. Pochutná si na hamburgeru, dá si pizzu nebo klobásku.

Sarah zastává heslo, že si může dát prakticky cokoli, stačí to nepřehánět a vědět, kde jsou nějaké hranice. A soudě podle toho, jak herečka vypadá, to rozhodně funguje.

Zdroj: rachaelattard.com, jackedgorilla.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz