Britney Spears držela zmrzlinovou dietu. Podle všeho se to nevyplatilo, lidé si všímají, že přibrala

Zdroj: Shutterstock

Britney Spears má teď starostí až nad hlavu. V současné době se rozvádí se svým manželem Samem Asgharim, kterému podle všeho byla nevěrná. Že by i tyto problémy byly důvodem, proč v poslední době výrazně přibrala?

Server USA Today uvedl, že Britney měla v rámci konfliktů manžela dokonce několikrát fyzicky napadnout. Zdá se, že se jejich rozchod v dobrém rozhodně neproběhne. A na Britney jsou starosti vidět.

Výrazně přibrala

Britney se nedávno podělila se sledujícími o video, na kterém tančí ve vysokých kozačkách a bikinách. Na snímku je vidět, že má o něco větší bříško, než u ní bývalo zvykem.

„Přibrala jsem, ale aspoň mám zadek a můžu s ním hýbat celý den!“ cituje její slova server Outlook. Na jednu stranu si tak očividně Britney se svou váhou starosti nedělá.

Bizarní zmrzlinová dieta

V nedávné době držela Britney speciální zmrzlinovou dietu a ujišťovala fanoušky, že se má dobře a snaží se hubnout. Jak se ale nyní ukazuje, možná to nebyl nejlepší nápad.

Zpěvačka letos v lednu uvedla, že chodí do posilovny a dělá jógu, především ale dodržuje zmrzlinovou dietu, která by jí měla pomoci zhubnout.

Zpěvačka poprvé vyzkoušela režim v roce 2021, ale vydržela jen týden, než ji její oblíbené chutě čokolády a jahod omrzely.

Podle Entertainment Times dietoložka Holly McCord doporučuje ve své knize jíst 1 250 kalorií plus porci zmrzliny denně. Kritici nicméně tvrdí, že vyvážená strava bez zmrzliny bude vždy lepším způsobem, jak zhubnout.

Zdroj: Yahoo, Mirror, Entertainment Times, Outlook, USA Today

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz