Ariana Grande drasticky zhubla a vylézají jí kosti. Vyděšené fanoušky uklidňuje, že to má svůj důvod

Ariana_Grande
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Ariana Grande nedávno šokovala své fanoušky, když zveřejnila svou aktuální fotografii. Z fotky bylo zřejmé, že zpěvačka drasticky zhubla – a to tak, že jí vylézají kosti. Co stojí za jejím drastickým úbytkem váhy?

Fotka zveřejněná na jejím instagramu fanoušky doslova šokovala! Vyčnívající kosti a tělo bez známek svaloviny. Je toto ještě vůbec zdravě vypadající postava?

Zhubla kvůli roli

Ariana aktuálně natáčí ve Spojeném království film Wicked. Právě fotka z jednoho z natáčecích dní vzbudila velký ohlas.

Zpěvačka byla vždy štíhlá, ale na zveřejněné fotografii vypadá hubenější, než kdy byla.

Okamžitě se strhla vlna komentářů, zda to jen zpěvačka přehnala s dietou, nebo je nemocná. Nakonec to byla sama Ariana, kdo se ke své postavě vyjádřil.

Dle serveru Music in Minnesota zpěvačka uvedla, že za úbytkem její váhy stojí příprava na filmovou roli.

Omezila příjem jídla

V původním filmu Wicked hrála Kristin Chenoweth, která byla stejně jako Ariana drobná, ale byla hubenější. Zpěvačka se chtěla přiblížit originálu, a proto zvolila drastickou dietu.

Ariana je známá pro svůj striktně veganský jídelníček. Na něm kvůli hubnutí nezměnila obsah, ale množství jídla.

Podle některých zdrojů se její současný jídelníček většinou skládá ze smoothies, kapusty, semínek, ořechů, brokolice a tofu. To vyvolalo na sociálních sítích určité obavy, že zpěvačka trpí poruchou příjmu potravy.

Obavy o její duševní zdraví

Obavy fanoušků také pramení z dřívější zkušenosti, kdy zpěvačka holdovala antidepresivům kombinovaným s alkoholem, kvůli čemuž byla velmi hubená.

Ariana navíc trpí posttraumatickou stresovou poruchou poté, co byl na jejím koncertu v Manchester City v roce 2018 proveden sebevražedný bombový útok, který si vyžádal 22 obětí.

Zpěvačka však popírá, že by její součásná hubená postava měla souvislost s čímkoliv z její minulosti a říká, že krása má mnoho podob.

Zdroje: Instagram, Music in Minnesota, Mirror, New York Post

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz