Anife Vyskočilová ve své kavárně sama peče. Pro její štrůdl se lidé vracejí

Zdroj: Nextfoto

Anife Hassan Vysokočilová se do povědomí většiny lidí už před lety zapsala jako herečka a tanečnice. Bývala často v hledáčku showbyznysu, objevovala se na titulních stránkách časopisů, kde se o ní také hodně psalo.

I když dříve bývala zvyklá na pozornost médií, v dnešní době už popularitu nevyhledává a jak sama přiznává, ani jí to nijak zvlášť nechybí. Našla se totiž ve své vlastní kavárně, kde dokonce sama peče. Její štrůdl je vyhlášený a zákazníci se na něj s chutí vrací.

Kavárna u Anife

Kdo by to byl třeba před několika lety řekl, že tuhle excentrickou ženu budeme moci navštívit v jejím vlastním podniku. Pečení a cukrařinu by Anife Vyskočilové hádal asi jen málokdo.

A přeci se to stalo skutečností. Anife si otevřela svoji vlastní cukrárnu/kavárnu a na svém profilu na Instagramu sledující pravidelně informuje o tom, co dobrého zrovna upekla nebo co nového se v jejím podniku děje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anife Ismet Hassan Vyskocil (@anifevyskocilovaofficial)

Televizní prostředí už ji neláká, mnohem raději lidem peče

Léta jsme ji mohli celkem často vídávat na televizních obrazovkách, dneska už ji tohle odvětví neláká a vůbec se do něho nehrne.

Mnohem raději totiž připravuje sladké dobroty pro své zákazníky. „Když ke mně chodí lidi, tak mám dobrý pocit z toho, že peníze vydělávám poctivě. Snažím se jim předat to nejlepší a oni mi za to platí,“ svěřila se nadšená kavárnice Anife pro deník Super.

Její štrůdl je vyhlášený, zákazníci se na něj vrací

Anife má radost, že v zákaznících vzbuzují její dobroty důvěru a že se k ní do kavárny opakovaně vrací. A to nejen na štrůdl, ale i další hříšně sladké dezerty.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz