Andreu Kalousovou poslali z Indie domů kvůli nadváze. Modelka se v kondici udržuje silovým tréninkem

Zdroj: Nextfoto

Česká Miss World 2015, modelka a influencerka – to všechno je Andrea Kalousová, kterou mnozí znají mimo jiné také proto, že svého času tvořila pár s Kamilem Bartoškem alias Kazmou. S ním se po pětiletém vztahu rozešla a nyní si užívá svobodného života.

Při pohledu na Andreu není pochyb o tom, že její postava je dokonalá. Figuru, jakou má ona, by si přála asi každá žena. Málokoho by tedy napadlo, že by zrovna Andreu mohl někdo kritizovat kvůli nadváze.

Přes půl světa pro drsný verdikt

V České Miss se umístila na druhém místě, poté se stala Miss World 2015. V tu chvíli měla našlápnuto ke slibné kariéře na dráze modelingu.

Když se Andrea svěřila s historkou z Indie, málokdo jí věřil. Přiznala, že odletěla do Indie, kde měla měsíc pracovat. Nakonec tam nestrávila ani týden.

„Jela jsem zkrátka přes půl světa jen proto, abych se dozvěděla, že jsem moc… velká. Poslali mě domů po pár dnech kvůli nadváze. Asi tam zkrátka mají jiné míry,“ řekla Andrea Kalousová.

Prozradila, jak si udržet skvělou figuru

Není pochyb o tom, že krásnou štíhlou postavu nemá Andrea zadarmo. Sama se netají tím, že se musí hlídat a také pravidelně cvičit.

Na své postavě přitom podle Andrey může zapracovat úplně každý. Dle jejího názoru totiž nikdy není pozdě začít, člověk musí jen chtít. A jak na skvělou figuru?

„Nebojte se silového tréninku a myslete také na to, že před i po něm je potřeba se pořádně protáhnout. Správný výběr potravin dělá 70 % úspěchu v cestě za vysněnou postavou, ale klidně se čas od času odměňte nějakou hříšnou dobrotou. Já mám nejraději dortíky!“ přiznala otevřeně.

Dovolená na Maledivách a strach ze žraloků

Letos v květnu kráska z Orlických hor vyrazila na dovolenou na slavný ostrovní stát nacházející se na jihu Asie v Indickém oceánu.

Andrea si užívala sluníčka na Maledivách, kde se vystavovala horkým paprskům jen v bikinách a na odiv tak dávala své dokonalé tělo. O nadváze v jejím případě opravdu nemůže být řeč.

I když hodně času trávila u vody, do ní se jí příliš nechtělo. Měla k tomu jasný důvod. „Maledivy se sice pyšní nulovými útoky žraloků na člověka, ale stejně ve mně zatrnulo, když jich kolem mě proplavalo pět. A k tomu mi začala hrát v hlavě znělka Čelistí… Nic nedělají, samozřejmě… ale už tam nejdu,“ vtipkovala krásná modelka.

Zdroj: iDnes, Blesk, Zeny.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz