Adam Driver se vzdal svých vytesaných svalů: Kvůli roli ve filmu přibral desítky kilogramů

Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock

Proslavila ho zejména role v legendárním filmu Star Wars, který by neznal opravdu jen málokdo. Už tam Adam ukázal svoji perfektní postavu a fanynky bedlivě sledující filmové plátno dychtivě hltaly každý centimetr jeho dokonalého těla.

Nebyl pochyb o tom, že je Adam ve skvělé formě. Sám se nechal slyšet, že kvůli roli ve Star Wars tvrdě dřel, aby vypadal tak, jak jsme mohli vidět v tolik oblíbené scéně nahoře bez. Ne vždy měl ale Adam takovou formu. Pro jeden z filmů se vzdal měsíců tvrdé dřiny, aby přibral několik desítek kilogramů.

Přísná vysokokalorická dieta

Aby mohl Adam ztvárnit roli v životopisném filmu, musel projít výraznou tělesnou proměnou. A ta byla opravdu drastická.

Herec několik měsíců dodržoval přísnou vysokokalorickou dietu. „Měsíce spolupracoval se zdravotními specialisty,“ dodává clickhole.com.

Na první pohled by se mohlo zdát, že nemuset několik měsíců dbát na stravu a doslova se ládovat tolik oblíbenými jídly, které jsou tučná a mají hodně kalorií, je velká legrace.

Nejeden herec, který ale někdy přibíral pro filmovou roli, by vám potvrdil, že to žádná legrace není. Několik prvních dní, kdy se nehlídáte, je to možná zajímavé, ale postupem času je to náročnější a náročnější.

Šel nad rámec svých možností

Pro herce byla proměna do filmové role opravdu výrazná a náročná. Adam se netají tím, že musel zajít za hranice svých možností.

Herec, který si jinak udržuje perfektní kondici, najednou musel upustit od svého stereotypu. Získal si za to uznání od hereckých kolegů.

To je důvod, proč je Adam Driver jednou z nejuznávanějších filmových hvězd současnosti. Mnozí kolegové k němu za tuto filmovou proměnu s obdivem vzhlíží.

Nerad sleduje sám sebe

Měsíce snahy přibrat několik desítek kilogramů přinesly své ovoce. Ztvárnění role se Adamovi podařilo velmi důvěryhodně a diváci hercovi věřili i ten sebemenší pohyb ruky.

„Adam opět dokázal, že do každé postavy hodně investuje a je ochoten mnohé obětovat jen proto, aby podal ten nejlepší výkon,“ píše cinemablend.com.

I když diváci hltají každé jeho slovo, on sám se netají tím, že se nerad sleduje na obrazovce. Není ale pochyb o tom, že svoji práci dělá opravdu dobře.

Zdroj: clickhole.com, cinemablend.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz