Veronika Žilková si udržuje velikost XS po celý život. Vejde se i do oblečení své nejmladší dcery

Zdroj: Nextfoto

Herečka Veronika Žilková je v poslední době v práci velmi vytížená. I tak si v nabitém programu našla čas a vyrazila do Španělska. A za svou postavu v plavkách se rozhodně nemusela stydět.

Veronika kromě filmového a televizního natáčení hraje také v divadle. Na podzim ji můžete vidět ve filmu Spolu, kde se objeví i Štěpán Kozub a Kamila Janovičová.

Také pokračuje v seriálu Dobré zprávy, kde hraje matku Vladimíra Polívky. S jeho otcem Bolkem Polívkou zase uvedla snímek Zapomenuté světlo. Navíc zkouší nový muzikál Okno mé lásky, ve kterém zazní hity skupiny Olympic.

Zasloužený odpočinek ve Španělsku

Je až s podivem, že si i v takto nabitém pracovním diáři našla čas na dovolenou. Strávila ji ve španělské Marbelle i se svými dcerami Kordulou a Agátou Hanychovou a jejími dětmi.

Zpět do Česka se vrátila odpočatá, svěží a opálená. Dovezla si s sebou také zajímavé šaty, které si tam koupila. Ty vynesla na filmovém festivalu, kde představovala právě zmíněný snímek Spolu.

Váží méně než 50 kilogramů

A moc jí to v nich slušelo. Není se však čemu divit, herečka má úžasnou postavu jako zamlada! Při své výšce 160 centimetrů má pouhých 45 kilogramů.

Proto působí drobně a křehce, a i ve svých šedesáti letech vypadá mladistvě. Někteří lidé z jejího okolí však měli obavy o její zdraví, zvlášť po rozvodu s Martinem Stropnickým, kdy výrazně ztratila na váze.

Nyní ale vypadá božsky a její fotky v plavkách sklízí samé ovace. Co stojí za tím, že jedna z našich nejoblíbenějších hereček má svou životní formu?

Cvičí každý den

Na jejím těle se pozitivně podepisuje hlavně cvičení, kterému se věnuje denně. Její sportovní aktivity sleduje na sedmdesát tisíc fanoušků v pořadu na instagramu a sociálních sítích.

Kromě pravidelného cvičení se udržuje fit také tím, že se nepřejídá. Snaží se nejíst hodně, to je jediná dieta, kterou dodržuje. A to je také důvod, proč váží pořád stejně asi od svých třiceti let.

Díky velikosti XS se vejde do oblečení své dcery

Sama Veronika Žilková okomentovala svou váhu již dříve pro Super.cz „Pod padesáti kily jsem naposledy byla v sedmé třídě. Konečně mám velikost XS a můžu si s Kordulkou půjčovat oblečení.“

Herečka má štíhlou postavu celý svůj život, avšak nejhubenější byla při natáčení Zapomenutého světla. Její filmová postava měla rakovinu, proto ji režisér nutil co nejvíce zhubnout.

Zdroj: super.cz/954358, super.cz/917729, ahaonline.cz/194422, zivotvcesku.cz, ahaonline.cz/196984

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz