Ve spárech anorexie: Lucy Hale tvrdí, že by vydržela i dny bez jídla, problém si nechtěla přiznat

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Její jméno si neodmyslitelně spojujeme s oblíbeným seriálem Pretty Little Liars. Nádherná herečka Lucy Hale si získala fanoušky po celém světě. Prozradila, že se potýkala s těžkou poruchou příjmu potravy.

Lucy Hale přijala pozvání do pořadu Demi Lovato, ve kterém se společně s další hvězdou rozpovídala o vícero tématech. A jedním z nich byla i anorexie.

Kariéru má slibně rozjetou

Lucy zazářila nejen v seriálu Pretty Little Liars, za který dokonce převzala cenu v anketě Teen Choice Awards, ale její kariéra se slibně rozjela.

Má skvěle našlápnuto, podepisuje jednu smlouvu za druhou a málokdo by hádal, že si tahle úspěšná mladá žena prošla pořádným peklem.

Viděla se příliš kriticky

Asi jako mnoho dalších mladých dívek se na sebe Lucy během dospívání dívala příliš kriticky. Možná právě to byl důvod, proč i u ní odstartovala anorexie.

„Nikdy jsem o tom opravdu nemluvila, ale vydržela bych dny bez jídla,“ prozradila na sebe roztomilá tmavovlasá kráska, o jejích slovech informoval huffpost.com.

Netajila se ani tím, že jedla jen pár kousků ovoce a následně strávila několik hodin v posilovně. Ačkoli si uvědomovala, že má problém, zpočátku nad ním nedokázala vyzrát.

Jediné, nad čím měla kontrolu, bylo jídlo

V rozhovoru s Demi Lovato, která si sama svého času prošla poruchou příjmu potravy, Lucy odhalila, že se s tímto problémem potýkala asi od svých patnácti let.

Přestěhovala se přes celou zemi, bylo toho na ni prostě moc. Měla pocit, že nad ničím nemá kontrolu. To jediné, nad čím ji měla, bylo právě jídlo.

„Nejjednodušší věc, kterou můžete ovládat, je jídlo, které se vám dostane do úst,“ píše o herečce the-sun.com. Kromě jídla také opravdu hodně cvičila.

Zpětně nechápe, jak to mohla nechat zajít tak daleko

Lucy Hale je celkově drobná mladá žena, proto se není čemu divit, že jakmile začala extrémně hubnout, vypadala nemocně.

Když se na ty roky ona sama podívá zpětně, často sama sebe nechápe, jak to mohla nechat zajít tak daleko. Přiznala, že i dnes má sem tam špatný den, ale naučila se s nimi bojovat.

Zdroj: huffpost.com, the-sun.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz