Valerie Zawadská zhubla přes 10 kilo. K hubnutí jí pomohlo zbavit se neřesti

Zdroj: Nextfoto

Valerie Zawadská se netajila tím, že během koronavirové pandemie přibrala. Herečka, která se v životě nevzdává neřesti v podobě kouření a tu a tam neodolá ani skleničce alkoholu, na sobě zapracovala. Podařilo se jí zhubnout přes 10 kilogramů a výrazně prokoukla.

Co jí k hubnutí pomohlo? Ze svého života odstranila jednu zásadní věc. Kromě toho přidala i pár osvědčených tipů, jak se zbavit nadbytečných kilogramů.

V životě se uklidnila

Většinu z nás životem doprovází stres. Jinak tomu nebylo ani v případě herečky Valerie Zawadské. I její herecká kariéra a osobní život byly protkané stresem.

Toho se však dabérka zbavila. Před dvěma lety se stala pracující důchodkyní, v jejím životě tak došlo k výrazné změně.

„Já bych řekla, že jsem se uklidnila, přestala jsem se stresovat. Jako mají herci v angažmá svůj jistý plat, jak já říkám, ‚na chleba a na mlíko‘, tak já už mám důchod. Možná proto jsem se uklidnila,“ svěřila se herečka týdeníku Sedmička.

Zhubla a změnila svou image

Nejen odstranění stresu, ale také konzumace ovoce, omezení pečiva a pohyb na zahrádce herečce pomohly zbavit se 10 kilogramů.

Ztracená kila Valerii vůbec nechybí a je pravdou, že jí to nyní velmi sluší. Kromě toho, že zhubla, změnila i barvu vlasů.

„S věkem už to začalo vypadat moc tvrdě, tak jsem dala na doporučení a změnila to na červenou,“ vysvětlila Valerie Zawadská pro deník Super.

Za kosmetiku neutrácí, pečuje o sebe sama

I s přibývajícím věkem se chce Valerie líbit. Ostatně asi jako každá žena. Proto o sebe dbá, nedochází přitom na drahé placené procedury.

„Když už o sebe začnu pečovat, tak sama. Proč bych měla někde vyhazovat tisíce za to, že mě nastříkají olejem?“ uvažovala Valerie pro web Lifee.

Vyrábí si například svůj vlastní domácí peeling. Recept jí už před lety doporučila kamarádka. Do misky dáte sůl, kterou zalijete olivovým olejem. Poté vlezete do vany a celé tělo touto solí s olejem natřete. Následně už jen stačí opláchnout teplou vodou.

Je nadšená do zavařování

Valerie už je sice v pracovním důchodu, o zábavu a aktivity ale nemá nouzi. Je například nadšená do zavařování, chutných receptů má v zásobě celou hromadu.

„Kilo rajčat, kilo jablek, svaříte, propasírujete, přidáte kilo cukru a pektin, uvaříte marmeládu, dáte si sklenic, pak to navíc zalejete lžičkou rumu a pak to rozdáváte jako meruňkovou marmeládu,“ doporučila Valerie webu Aplausin.

Zdroj: Sedmička, Lifee., Super, Aplausin

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz