Susan Boyle po vystoupení v soutěži shodila 20 kilogramů. Dodnes se udržuje v kondici

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Skotská zpěvačka Susan Boyle se proslavila v britském „Talentu“. Když přišla do soutěže, překvapila svým hlasem, vzhledově totiž působila poněkud obyčejně. Poté, co se dostala do médií, změnila svůj vzhled a zapracovala také na své postavě. Zhubla o 20 kilogramů a od té doby se na nové váze udržuje.

Už v dětství měla Susan problémy s váhou. Setkala se kvůli tomu s šikanou, popisuje The Sun. Ačkoli s problémy bojovala, nikdy neměla postavu modelky. Když se proslavila v televizi, rozhodla se, že na sobě zapracuje ve velkém.

Oči jí otevřela cukrovka

Susan Boyle chtěla zhubnout mimo jiné proto, aby ji lidé kromě jejího hlasu uznávali také za to, jak vypadá. Její prezentace v médiích ale nebyla tím hlavním důvodem. Zpěvačce totiž krátce po soutěži diagnostikovali cukrovku 2. typu.

Susan omezila cukr a začala jíst zdravěji. K tomu přidala také pravidelné cvičení. Přestala pít sodu a sladké džusy, ze svého jídelníčku vyškrtla většinu zpracovaných potravin a vyhýbala se alkoholu, doplňuje The List.

Udržuje se v kondici

Susan Boyle se skutečně podařilo shodit přes 20 kilogramů. Uvědomovala si ale dobře, že tím její cesta nekončí. Ačkoli v současné době se nesnaží váhu změnit, jde jí především o to, aby se udržela v kondici, ve které je.

I nadále dodržuje Susan dietu spojenou s cukrovkou. Vyhýbá se sladkému, nepije alkohol, jí především čerstvé potraviny a do jídelníčku řadí hodně ovoce a zeleniny.

Co se týče cvičení, podle webu Pinkvilla se Susan netrápí hodiny v posilovně, snaží se spíše chodit na delší procházky a alespoň párkrát do týdne se věnovat nějaké fyzické aktivitě. K tomu, aby si svou současnou váhu udržela, jí to bohatě stačí. Od svého prvního vystoupení v soutěži ušla velkou cestu a dnes vypadá skvěle.

Zdroj: The List, Pinkvilla, Style Craze, The Sun

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz