Regina z Vyvolených se v kondici udržuje nevařeným ovocem a harmonií duše

Regina_z_Vyvolenych
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Kontroverzní účastnice první reality show Vyvolení na sebe ve vile dokázala strhnout pozornost už před 17 lety. Zatímco to vypadá, že zvolila hodně odlišný životní styl, než tenkrát před kamerami prezentovala, vypadá stále mladistvě a možná lépe než tenkrát.

Regina zůstala věrná rodnému Brnu, ale v paneláku by nechtěla žít

Reportér z Život v Česku bývalou rebelku a společnici našel v chatové oblasti u Brna, kde celoročně žije ve skromné chatce bez příjezdové cesty a bez vody. Společnost jí dělají čtyři psi.

Pěstuje zeleninu a žije trochu mimo běžnou realitu

Za svým mladistvým vzhledem vidí Regina hlavně soustředění se na to, co jí a tvrdí, že se v tom stále zlepšuje. Údajně je její recept na vitalitu a pomalé stárnutí v nevařeném ovoci a nadzemní zelenině. To dává smysl i z praktického hlediska, když nemá na pozemku vodu. Ale podle Reginy je to také tím, že žije v harmonii, občas chodí naboso, aby se uzemnila a pobývá uprostřed zeleně. Má také hodně pohybu, už jen proto, že musí vše do domácnosti nosit pěšinou pěšky. Za své nejoblíbenější tepelně opracované jídlo považuje dušené žampiony.

Chatka není úplně ideální pro celoroční bydlení

Bývala rebelka žije poměrně skromně, protože do práce „od – do“ se jí chodit nechce. Ovoce a zeleninu má z vlastní zahrady tak, jak to vždy chtěla mít, a přestože je život mimo civilizaci trochu drsný (hlavně v zimě), zvládla tak žít 15 let. Teď ale chystá změnu.

Žije opravdu zvláštně a její zahrádka kolem chaty, kterou tak vychvaluje, je plná starých odložených věcí, až je s podivem, že vůbec najde místo na záhony. Spíš to vypadá, že by mohla pořádat bleší trhy.

Po Vyvolených moc štěstí neměla

Regina se rozpovídala o životě, který prožila po reality show a zmínila i problémy, které měla, protože se k ní lidé kvůli tomu, co předváděla před kamerami, nechovali moc vstřícně. Nakonec se jí rozpadl vztah, dítě, které se z něj narodilo, jí bylo odebráno. Dceři je 14 let a žije s otcem.

Dnes 44letá hvězdička ale svůj život změnila a snaží se spíše pracovat s duchovní energií, přestože ani to zřejmě moc lidí nepochopí. O svých pocitech a pohledu na svět napsala i knihu, ale nepodařilo se jí najít vydavatele, tak ji umístila jako volně dostupnou ke stažení na internetovém úložišti.

I přes pohodu, kterou zažívá při pěstování zeleniny, se rozhodla chatu opustit, protože po letech, kdy musí vše do domácnosti nosit, už je z toho unavená a nechce už shánět dřevo na zimu, což je vzhledem k nedostupnosti terénu složité.

Má trochu odlišný pohled na svět, než je běžné

Regina je opravdu tak trochu podivínka. Před časem se přejmenovala na Reginu Agiu a stala se z ní malířka ezoterických obrazů. Tím se ale neuživí, takže má nějaké sponzory. Hodně času věnuje učení, hlavně se zajímá o jídlo. Je přesvědčená, že kromě éček je v něm celá řada dalších škodlivin, o kterých ani nevíme. Má za to, že třeba v soli je písek, který poškozuje cévy.

Dalo by se říct, že se přes bylinkaření a zájem o zdravé jídlo posunula někam, kde pátrá nejen po duševní harmonii, ale i po tajemných zákonitostech tohoto světa, který je podle ní ovládaný mocnými.

Zdroj: iPrima, Život v Česku

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz