Reese Witherspoon se udržuje v kondici tancem a pitím ranního smoothie. Rozhodně prý netráví hodiny v posilovně

Zdroj: Shutterstock

Americká herečka Reese Witherspoon vypadá naprosto skvěle. Její věk 48 let by jí tipl málokdo. Jak to dělá, že se udržuje v tak dokonalé kondici? Její rady nejsou nijak složité a možná se jimi budete chtít inspirovat.

Ve filmech se objevuje už od roku 1991, kdy si zahrála ve snímku s názvem V měsíčním svitu a rovnou byla nominována na Young Artist Awards. Herectví se nicméně věnuje dodnes a má před sebou jistě ještě bohatou kariéru.

Udržuje se v kondici

Jakožto veřejně známá osobnost, která se objevuje poměrně často v médiích, si Reese velmi dobře uvědomuje, že na její kondici záleží. Proto si hlídá své stravovací návyky.

„Nevěřím na žádné nárazové diety. Snažím se jíst stále stejně zdravě, abych nemusela stravu nijak obměňovat, ale zároveň zůstávám zdravá,“ vysvětlila pro Daily Mail před dvěma lety.

Do jídelníčku hvězda zařazuje hodně ovoce a zeleniny, ráda si dá ale také kuřecí maso. To vždy připravuje zdravými způsoby, smažená jídla jí jen minimálně. A jednou za čas prý zhřeší zmrzlinou či sušenkami.

S udržením kondice jí pomáhá to, že svůj den obvykle startuje s nápojem z ovoce a zeleniny, který jí pomáhá s průběžnou detoxikací těla. Co se týče obědů a večeří, ze všeho nejraději má lehkou italskou kuchyni.

Netráví hodiny v posilovně

V jednom ze starších rozhovorů Witherspoon přiznala, že si mnoho lidí myslí, že tráví své dny cvičením a posilováním. Informace ale tehdy uvedla na pravou míru.

Jejím nejčastějším druhem pohybu jsou procházky v přírodě, které si ráda dopřává za hezkého počasí. Jinak se věnuje pouze tanci. Žádné další sporty aktivně neprovozuje.

Podle slov herečky není důležité na postavě vyloženě dřít. Je jen třeba si hlídat zdravý životní styl, nepřejídat se a netrávit celé dny na gauči.

Zdroj: Balance, Eating Well, Marie Claire, Women’s Health, Hello!, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz