Problémy v posteli? Nemějte strach, tyhle potraviny vám dokonalý zážitek zajistí

Zdroj: Shutterstock

Lidé mají od přírody nějaké potřeby a milování s partnerem patří k těm nejpříjemnějším z nich. Někdy se ale může stát, že všechno nefunguje úplně tak, jak by mělo. Ať už jde o nedostatečnou touhu po společně strávené noci, nebo je touha dostatečná, ale objeví se problémy s erekcí, neexistuje nic, co by se nedalo řešit.

Milostný apetit se dá posílit mnoha způsoby. Zajistit tak pro divokou noc s partnerem dokonalý zážitek není úplně problém. Chce to jen myslet na zdravé stravování a mít přehled v tom, které potraviny vám mohou pomoci a které naopak ublížit.

Někdy je sice alkohol tím, co vás nabudí a přivede vás na nápad, že by mohlo být milování fajn zážitkem, často ale velké množství slivovice či piva může mít za následek to, že vás nebudou některé části těla tak úplně poslouchat.
Naopak červené víno je podle vědců v přiměřeném množství jednou z potravin, která je skvělým pomocníkem při problémech s erekcí. Jaká další jídla ještě konzumovat, pokud chcete se svou drahou polovičkou zažít noc svého života?

Myslete na celkové zdraví

Užít si se svým protějškem v posteli neznamená být zdravý jen v některých ohledech. Některé vaše orgány se totiž mohou snažit, jak chtějí, ale pokud máte slabé srdce nebo dech, pravděpodobně stejně nedosáhnete nijak zázračného výkonu.

Je tedy třeba myslet především na celkové zdraví, to znamená, tak jako je to se vším, i kvůli milování se naučit zdravě stravovat a občas si zasportovat. Pokud není vaše tělo zvyklé na fyzickou zátěž, kterou milování rozhodně je, pravděpodobně nebudete právě nejvýkonnější.

Neznamená to ovšem, že musíte jíst nějaká speciální jídla a držet složité diety. Jde jen o to žít přiměřeně zdravý život, chodit na procházky do přírody, samozřejmostí pak je zbavit se kouření, které snižuje kapacitu vašich plic.

Vhodné je také myslet na vaše psychické zdraví, protože nešťastný a unavený člověk žádnou velkou hitparádu v posteli nepředvede. Dopřejte si dostatek odpočinku a pobytu s přáteli, což vám psychiku zlepší o sto procent.

Potraviny podporující výdrž i chuť

Někdy člověk nemá na milování chuť, jindy by se chuť našla, ale některé orgány zkrátka nechtějí poslouchat. V obou těchto případech existuje celá řada potravin, která s problémy dokáže pomoci.

Celkově se má za to, že červené maso je vhodným afrodiziakem jak pro ženy, tak i pro muže. Pokud milujete krabí pomazánky, rozhodně s nimi nešetřete. A dochutit si chlebíček plátkem citronu také nebude na škodu.

Citrusové plody jsou totiž hned na druhém místě mezi potravinami s afrodiziakálními účinky. Pomeranče, citrony a limetky mají podle vědců prokazatelný vliv nejen na milostnou touhu, ale také na zlepšení erekce.

Na seznamu potravin, které vám mohou pomoci napravit nějakou špatnou zkušenost z předešlé noci s partnerem, se objevuje také kakao, červené pálivé papriky, grepy, kyselá jablka nebo zelený a černý čaj.

Neexistuje žádný stoprocentní recept. Zároveň ale také můžeme s jistotou říci, že nikdy není nic ztracené. Pokud máte nějaký problém, nebojte se ho se svým partnerem v klidu řešit a vždy se najde nějaká možnost, jak si opět napravit reputaci.

Zdroj: eatthis.com, healthline.com, medicalnewstoday.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz