Představitelka Zrůdy je ve skutečnosti krásná hollywoodská herečka, která ví, jak se udržet fit

Zdroj: Profimedia

Okouzlující Charlize Theron není jen oblíbená herečka, ale také modelka a producentka. Mohli jste ji vidět například ve filmu Falešná hra, Listopadová romance nebo Lovec: Zimní válka. Mnoho lidí si ale tuto herečku spojuje především s filmem Zrůda, kde hraje hlavní roli.

Charlize je pro mnoho žen vzorem. A není se čemu divit. Známe ji jako vysokou krásku s dokonalým tělem. Jak se udržuje ve formě?

Jedna z nejvyšších žen v Hollywoodu

Samozřejmě mluvíme o hollywoodských hvězdách, kde mezi ženskými celebritami Charlize svojí výškou jednoznačně vede.

Výška sice byla herečce dána do vínku, ale pokud jde o její perfektní postavu, tu už nedostala zadarmo.

Oblíbená rutina

Pokud si chce dát herečka pořádně do těla, spolehne se na svůj oblíbený kruhový trénink, informuje deník totalshape.com.

V rámci kruhového tréninku opakuje pětici cviků. Na vytvarování zadečku funguje jeho zvedání, poté pokračuje cyklistickými kliky a bočními výpady. Nezapomene posilovat ani ruce v rámci bicepsových a tricepsových cviků.

Týdenní cvičební plán

Herečka má nabitý program, přesto si v něm dokáže najít čas na cvičení. Nejlépe funguje, když má všechno naplánované a přesně ví, co který den dělat.

A jak vypadá její týdenní cvičení plán? V pondělí se zaměřuje na posilování, v úterý má power jógu a ve středu kromě posilování přidá ještě spinning. Ve čtvrtek opět power jóga a v pátek kruhový trénink. O víkendu regeneruje a nechává tělo odpočinout.

Jak se stravuje?

Herečka Charlize Theron našla zalíbení v rostlinné stravě, nicméně to neznamená, že by ze své stravy kompletně vyřadila maso nebo živočišné produkty.

Deník celebhealthmagazine.com napsal, že herečka sice nedrží žádné přísné diety, ale přesto si zakládá na zdravém složení jídelníčku.

Čas od času ale neodolá něčemu nezdravému. Mezi její oblíbené nezdravé dobroty patří pečená žebra nebo bramborové lupínky.

Co jí během dne?

Ke snídani si dá herečka ovoce, ráda také snídá ovesnou kaši, která ji zasytí a její tělo zásobí kvalitními živinami. Ke svačině sáhne buď opět po ovoci, nebo nějakém lehkém jogurtu.

K obědu miluje kuře na mnoho způsobů, k němu salát bez dresinku nebo dušenou zeleninu. Pokud jde o večeři, má na jejím talíři místo různorodá zelenina na všechny možné způsoby.

Zdroj: celebhealthmagazine.com, totalshape.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz