Pochoutkový salát podle manžela Nikol Leitgeb sází na tradiční ingredience

Zdroj: Shutterstock

Manžel bývalé herečky a influencerky Nikol Leitgeb si svoji rodinu pořádně hýčká. Rozmazluje je totiž samými dobrotami, například tradičním pochoutkovým salátem.

Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová) a Petr Leitgeb jsou manželé od května roku 2021. Jejich manželství však předcházela několikaletá známost. Nikol se netají tím, že si na Petra dlouho myslela, ale ten ji nechtěl. Nyní společně vychovávají dva syny a v rodině panuje ukázková idylka.

Originální recept na pochoutkový salát od Petra

Asi všichni známe pochoutkový salát. Ten se u nás konzumuje již po mnoho let, avšak v průběhu času prošel několika změnami a úpravami.

Možná pamatujete časy, kdy se v typických mléčných barech prodával nešizený pochoutkový salát. Byla to tehdy pořádná kalorická bomba, ale lidé na ni nedali dopustit.

Po stopách tradičního nešizeného receptu se vydal i manžel Nikol Leigteb. Ten nahlédl do kamarádova památečního kuchařského manuálu a na instagramu se pochlubil chutným receptem.

Poctivá „prasárna“, jak ji máme rádi

Chcete-li zavzpomínat na časy, kdy byl pochoutkový salát prostě tím pravým salátem, tzv. „prasárnou“, po které jsme tolik prahli, Petr Leitgeb vám přináší recept.

Na přípravu tradičního pochoutkového salátu potřebujete 400 g šunkového salámu, 200 g kyselých okurek, 100 g hrášku, 100 g cibule, 300 g majonézy a 30 g hořčice. Dále pak sůl, cukr, pepř, ocet a worcester, ty přidáváte podle vlastní chuti.

Navštěvovala ho v barech, nejevil však o ni zájem

Nikol a Petr mají společného syna Tobiase, vychovávají i Nikolina prvního syna Mathiase, s nímž má Petr krásný vztah.

Svatbě, ke které došlo v květnu roku 2021, předcházela dlouholetá známost. Nikol prozradila, že Petra často navštěvovala v barech, kde pracoval jako barman. On však o ni dlouho nejevil zájem.

„Vždy jsme se spolu jen bavili, líbil se mi, ale neměl o mě zájem. Až loni jsme se někde potkali a on chtěl jít na naši talk show 3v1. Řekla jsem mu, že tam chlapi nechodí, protože tam rozebíráme ženská témata a v podstatě na sebe všechno práskneme, ale on se objevil v Táboře. A asi, jak jsem na sebe všechno řekla, tak ho to konečně zaujalo a jsme spolu,“ svěřila se bývalá herečka a hvězda seriálu Pojišťovna štěstí Nikol Leitgeb deníku Blesk.

A podle všeho jim to zatím klape. Možná i díky výše uvedené specialitě jejího manžela.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz