Po otci nezdědila jen krásné oči. Z dcery Jana Punčocháře roste gurmánka

Zdroj: Profimedia

Šéfkuchař pražské restaurace U Matěje, porotce v soutěži MasterChef Česko a účastník kulinářské show Souboj na talíři Jan Punčochář nezahálí ani na sociálních sítích, kde se nedávno pochlubil svojí dcerou.

Neuvěřitelná podoba s tatínkem

Se svou ženou Veronikou, s níž žije již téměř deset let, vychovává Jan Punčochář syna Matěje a dceru Rozárku. Právě mladší Rozárku vyfotil Jan Punčochář nad připraveným pokrmem a fotografii zveřejnil na svém instagramovém profilu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

Obě děti prý baví vařit a z Rozárky se dle slov tatínka stává „pěkná gurmánka“. Fanoušci oblíbeného kuchaře se však pozastavovali hlavně nad tím, jak je dcera tatínkovi podobná.

Hned několik sledujících upozornilo na Rozárčiny oči. V komentářové sekci si tak můžeme přečíst obdivné reakce typu: „Ty oči celej tatínek“, „Má vaše oči“. Podle uživatelky dashadollik má Rozárka „Mlsný jazýček po tatínkovi a šibalský úsměv po mámě“.

Na jednom z dalších snímků se pak můžeme podívat, jak si Rozárka při příležitosti oslavy narozenin pochutnává na svém nejoblíbenějším pokrmu – sushi. Vypadá to, že minimálně dcera zdědila po Janu Punčocháři zálibu v dobrém jídle.  

Paní Columbová se nakonec ukázala

Veronika, která je se šéfkuchařem již třetím rokem ve svazku manželském, zůstávala dlouho v ústraní, a tak mnoho příznivců porotce pořadu MasterChef ani nevědělo, jak vypadá.

To se změnilo poté, co se Veronika představila v jednou z dílů show Souboj na talíři. Přestože se neobjevuje na manželových fotografiích na sociálních sítích, jejich vztah je podle všeho velmi harmonický.

Pro server Život v Česku pěl šéfkuchař na svou ženu samé ódy: „Manželství je super, moje paní se stará o všechno. Je úžasná. Celý chod domácnosti funguje a prostě jde říct jen to, že je naprosto skvělá. A za co ji obdivuju úplně nejvíc, že je naprosto úžasná máma našich dětí.“

Zdroj: Život v Česku, Instagram Jana Punčocháře

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz