Párek je víc než dieta, hlásá toto léto Marie Doležalová

Zdroj: Nextfoto

Zatímco se mnozí chlubí upravenými fotkami s dokonalou postavou, herečka a blogerka Marie Doležalová se nebojí ukázat nedostatky a sklízí za to zasloužený obdiv.

Na nic si nehraje

Marie Doležalová byla vždycky svá, vtipná a bezprostřední. Proslavila se rolí Saši v sitcomu Comeback a navázala rolemi ve filmu Šejdrem nebo v pohádce Princezna a písař.

Stejně úspěšná jako v herecké branži je také v literární tvorbě, kde může naplno projevit svoji osobnost. Za blog Kafe a cigárko byla dokonce oceněna cenou Magnesia Litera.

Svou spontaneitou si získala také široké publikum na instagramu, kde si nehraje na dokonalou herečku, ale naopak se nebojí ukázat své nedostatky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marie Doležalová (@dolezalova.marie)

Nemá potřebu se retušovat

Smysl pro humor projevila i v příspěvku, kde se vyfotila v červených plavkách a s dítětem za zády. Fotografii okomentovala slovy:

„Chatová sezóna započata. Jako už několikáté léto mi něco do plavek přebejvá, zaprvé špeky (v bulváru by řekli faldíky), za druhé dvě děti, co by mě nechaly aspoň jeden den do mrtva ležet na dece a číst. A za takový požehnání děkuju každej den.“

Aby nedošlo k omylu, Marie Doležalová není žádnou plus size ženou, naopak má normální ženskou postavu. V dnešním světě dokonalých modelek je však tendence veškeré, byť naprosto přirozené nedostatky skrývat.

To, že se přijímá taková, jaká je, dokazuje poslední větou: „Tohle léto budeme říkat, že úsměv je víc než postava a párek je víc než dieta.“ A má pravdu, proč si kazit léto stravovacími zákazy a omezeními, vždyť i tak je jich víc než dost.

Zdroj: Instagram Marie Doležalové

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz