Ondřej Ládek alias Xindl X po návratu do Česka zase nabral. Svádí to na fanoušky

Xindl_X
Zdroj: Nextfoto

Zpěvák Ondřej Ládek, kterého všichni znají spíše jako Xindla X, si na koronavirus a na pandemii nemůže stěžovat. Jako jeden z mála umělců si toto období dokázal náramně užít. A jak by ne, vždyť si udělal téměř dva roky prázdnin.

Možná je to recept na snadné zhubnutí

To ale není všechno, z mnohaměsíčního pobytu na Tenerife, kam odjížděl jako pěkný tlouštík, se vrátil ve formě, jakou měl na začátku kariéry. A rozhodně to není tím, že by během tak trochu neplánovaného pobytu trpěl hlady.

Tak kdo by si takovou pandemickou situaci na Kanárských ostrovech nechtěl vyzkoušet!

Na Kanárských ostrovech nebyla tak přísná opatření

Muzikant původně s rodinou odjel na týdenní dovolenou. A z té byly nakonec dva roky. Když totiž s manželkou zjistili, jak tragicky se u nás vše zavírá a zakazuje, rozhodli se k prodloužení pobytu na neurčito.

Děti mohly na Tenerife začít normálně chodit do školy a když si tam zvykly a našly si kamarády, tak je nechtěli brát zpět do země, kde nebylo vlastně jisté, co bude druhý den.

Muzikant využil příležitost a volný čas a díky pohybu na čerstvém vzduchu a místní kuchyni se pomalu zbavil 24 kilogramů.

Hrátky na pláži, dlouhé procházky a zdravější životní styl

Stal se vášnivým hráčem beachvolejbalu a chodil na dlouhé procházky. Omezil množství jídla, ale jinak se nijak neomezoval. Jak přiznal, určitě se mu podařilo tak snadno zhubnout také proto, že z jídelníčku úplně vyřadil alkohol.

Na rozdíl od hektického, nepravidelného a trochu nezdravého života se mohl trochu víc soustředit i na sebe, protože na to měl čas.

Teď se však situace změnila a zpěvák neplánuje, že by na Kanárských ostrovech chtěl žít trvale. Situace se u nás vrátila k normálu, ožila i hudební scéna a zpěvákovi to nedalo a rozhodl se vrátit, aby potěšil nejen sebe, ale i své fanoušky a pořádně to na pódiu roztočil.

Muzikant už zase kila nabírá zpět a svádí to na fanoušky

Netrvalo to moc dlouho a český vzduch a kuchyně udělaly své a kila se začala vracet. Zpěvák tvrdí, že se obětoval kvůli fanouškům.

„Mně se v minulém roce povedlo shodit asi 24 kilo, ale spousta fanoušků si stěžovala, že si na koncertech zaplatila za celého Xindla, a ne jenom za 75 %, tak jsem ze solidarity nabral 10 kilo zpátky,“ zažertoval zpěvák nad důvodem svých kil navíc v rozhovoru pro TN.CZ.

Nejspíš to bude ale tím, že už nemá tolik volna na procházky a dovádění s míčem. Životní styl muzikanta je hodně stresující, hektický a o pravidelnosti nemůže být ani řeč. Tak alespoň že má ještě trochu opálení a třeba přidá do repertoáru něco ve španělštině.

Zdroj: TN.CZ, Super

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz