Oblíbené pokrmy prince Louise a George vás překvapí. Jsou to větší jedlíci, než se zdá

Zdroj: Profimedia

Princové George a Louis jsou členy královské rodiny, ale především stále ještě dětmi. Oba se narodili jako potomci prince Williama a jeho manželky Kate. Možná vás zajímá, co se v královských rodinách běžně dětem podává. Odpověď je poměrně překvapivá.

Je pravda, že v královských rodinách jsou tradice trochu jiné, než jsme zvyklí. Takže se dá předpokládat, že i jídlo bude jiné, bude mít nějaká pravidla. Na druhou stranu, děti jsou přece děti, a je jedno, zda se narodili v paláci nebo ve vesnickém domku.

Jak to tedy ve skutečnosti je? Užívají si tříletý Louis a osmiletý George královských hostin a speciálních vznešených pokrmů, nebo mají nejraději dětská jídla, vyhýbají se zelenině a slovo brokolice je pro ně nadávkou?

Jeho první slova rodinu dostala

Když princ Louis poprvé promluvil, z jeho úst nevyšla slova máma nebo táta. Řekl rovnou celou větu, a to konkrétně: „To je Mary Berryová.“ Podle rodiny už odmalička miloval plést se pod nohy své matce, která má zálibu v pečení.

V knihovně ve výšce jeho očí jsou údajně především knihy slavné kuchařky Berryové. A tak ačkoli jde těžko uvěřit tomu, že by knihy mohly mít na jednání malého chlapce vliv, když ji jednou viděl v televizi, prohlásil svou první slavnou větu.

Je vidět, že chlapec se vyzná a uznává profesionály už od útlého věku. Jak je to ale s jeho láskou k jídlu? Co je jeho nejoblíbenějším pokrmem a co nemůže vystát? I na tyto otázky máme odpovědi.

Oblíbené jídlo malého prince vás nejspíš překvapí. Miluje totiž syrovou červenou řepu. Stejně tak si libuje nad talířem fazolí, které obvykle děti spíše rády nemají. Pokud má na něco chuť, dá si pak mrkev.

Nemá vyloženě jídlo, které by rád neměl. Příliš nemusí sladké a dá přednost zelenině před ovocem, ale nakonec prý nepohrdne ani kompotem nebo kouskem čokolády. Pokud si má vybrat, vždycky to ale bude křupavá řepa.

George miluje italskou kuchyni

Zdá se, že nějaké to dětské menu by osmiletého George dnes už příliš nenadchlo. Mladý princ totiž miluje především jídla italské kuchyně. Už v pěti letech se prý nemohl nabažit pizzy, ale poslední dobou má rád spíše jiná jídla.

Podle šéfkuchaře Alda Zilliho, který spolupracoval s princem Williamem prostřednictvím charitativní organizace pro mládež bez domova, miluje prince George především špagety carbonara.


Ty nejlepší mu dělá právě slavný kuchař. A George si je podle všeho velmi chválí. Má rád špagety v jakékoli podobě, ale právě ty od Zilliho jsou podle jeho slov nejlepší. Nedávno přiznal, že miluje také makarony se sýrovou omáčkou.

Matthew Kleiner-Mann, generální ředitel kulinářského závodu navíc potvrdil, že si mladý George také užívá vaření. Své rodině pomáhá například s těstovinovými saláty, které má nejraději s tuňákem, rukolou a rajčaty.

Na rozdíl od svého bratra ale příliš nemusí řepu či fazole, takže se potvrzuje, že chutě sourozenců opravdu mohou být mnohdy úplně odlišné. Oba se každopádně zatím snaží jíst zdravě, tak snad jim to vydrží i v dospělosti.

Zdroj: marieclaire.com, townandcountrymag.com, purewow.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz