Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol zhubla díky reality show Survivor. Umí to ale i zdravě

Zdroj: Profimedia

Nikolu Čechovou zná mnoho lidí díky jejímu YouTube kanálu, který nese název Shopaholic Nicol. Na ten Nikola svého času pravidelně natáčela videa a sbírala sledovanost tisíců fanoušků.

Objevovala se ale také jako moderátorka v televizi, na popularitě jí přidala i účast v divácky oblíbené televizní show Survivor. Odtamtud se vrátila viditelně hubenější.

Hubnutí v přímém přenosu

Kdo sledoval československou verzi reality show Survivor, ten si nemohl nevšimnout, že všichni účastníci postupem času ztráceli na váze.

Jinak tomu nebylo ani u bývalé hvězdy YouTube scény Nikoly Čechové, která hubla v přímém přenosu před zraky tisíců diváků nejen tady u nás, ale i na Slovensku.

Domů se vrátila s 43 kilogramy

Nikole se podařilo setrvat v soutěži poměrně dlouho. Delší pobyt na ostrově s minimálním přísunem jídla se logicky podepsal na její váze.


Když se vrátila zpět domů z Dominikánské republiky, vážila pouhých 43 kilogramů. Chvíli trvalo, než se její tělo dalo zpátky do normálu, ale nyní už je opět na své běžné váze.

Bylo těžké říci jídlu ne

Po několikatýdenním hladovění byla pro Nikolu jednou z nejtěžších věcí po návratu domů zdrženlivost, co se týče jídla.

„Nejtěžší bylo říct si dost v jídle. Člověk měl pocit, že musí sníst úplně všechno. A najít zase nějaký režim. Naběhnout do života plného práce, zájmů, to bylo asi nejtěžší,“ přiznala Nikola Čechová v rozhovoru pro deník Super.

Zhubla už dříve

Nebylo to poprvé, co Nikola viditelně změnila svoji váhu. Pár let zpátky totiž hubla právě proto, aby se sama sobě líbila a cítila se dobře ve svém těle.

Tenkrát nešlo o hladovění ani extrémní diety. Když Nikola zhubla prvních pět kilo, nadšeně se svým fanouškům svěřila, jak toho docílila.

„Žádný extrémy, hladovění, bláznivý diety, keto, koktejly ani sacharidové vlny. Čistě zdravé jídlo ve správných porcích a pohyb“ – tak zněl recept na hubnutí oblíbené influencerky.

Zdroj: Super.cz, Lifee.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz