Miranda Kerr bedlivě střeží svou postavu. Prozradila, čím po ránu nastartuje své trávení

Zdroj: DFree / Shutterstock

Bývalá modelka Victoria’s Secret Miranda Kerr si musela bedlivě střežit svoji postavu. Každý gram tuku navíc by byl okamžitě vidět. O modelkách je známo, že často dodržují přísnou dietu, aby si udržely dokonalou postavu.

Kariéru u Victoria’s Secret už má tahle kráska za sebou, proto už pro ni není nutné si bedlivě hlídat každou kalorii. I nadále se ale stravuje střídmě.

Miluje ovoce a zeleninu

Miranda Kerr na sebe prozradila, že miluje ovoce a zeleninu a že s těmito surovinami s oblibou kouzlí při přípravě svých pokrmů.

Je tu i další důvod, proč nejraději vaří syrové a čisté organické jídlo. Právě v něm se totiž ukrývá nejvíce výživných látek.

„Nejuspokojivějším pokrmem je jídlo, které je plné života, takže je syrové, čisté a organické,“ cituje modelčina slova digitalspy.com.

Základy již v raném věku?

Vypadá to, že si modelka kladný vztah k syrové stravě vybudovala již v útlém věku. Svědčí o tom fakt, že se svěřila se vzpomínkou na dětství.

Její dědeček si pěstoval vlastní zeleninu. Miranda zavzpomínala, že ji vždycky donesl babičce přímo ze záhonku, babička ji nakrájela a servírovala.

Přiznala se také, že ze všeho nejvíce miluje avokádo a špenát. Na seznam oblíbenců se dostal také fenykl nebo kapusta.

Co sní během dne?

Na rozdíl od velkého procenta lidí nezačíná bývalá modelka svůj nový den šálkem kávy. Místo toho dává přednost horké vodě s čerstvým citronem.

„Je to opravdu skvělý způsob, jak nastartovat trávení, píše insider.com. Kombinace horké vody a citronu je výborným zdrojem vitaminu C.

Meghan Markle , Drew Barrymore , Giada de Laurentiis a Christie Brinkley jsou také fanoušky tohoto ranního nápoje.

Ke snídani smoothie

Miranda si s oblibou dává ke snídani smoothie. Mezi její oblíbené přísady do smoothie jsou mandlové mléko, čerstvá papája, borůvky, maliny a mandlové máslo.

Pokud zrovna nemá náladu na smoothie, udělá sobě a synovi banánovo-ovesno-vajíčkové palačinky. Připravuje je na troše kokosového oleje.

K obědu losos a na večeři kuře

Modelka má ráda lososa ochuceného česnekem, kurkumou a citronem s přílohou v podobě čerstvého salátu.

„Bez ohledu na to, jak moc jsem zaneprázdněná, opravdu se snažím udělat si chvilku a být u jídla opravdu přítomná a opravdu si ho,“ cituje insider.com.

K večeři si s oblibou vychutná kuře. I přesto ale většinu svého jídla připravuje v rámci syrového stravování, které dle jejího názoru dává tělu nejvíce prospěšných živin.

Zdroj: digitalspy.com, insider.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz