MasterChef: Ado alias Johnny Depp z Wishe se v minulosti procházel na přehlídkových molech. Fanynky ho nepoznaly

Zdroj: Nextfoto

Účastník kuchařské soutěže, ale i model a rebel. Takhle by se dal popsat Adam Willant, který si ze soutěže MasterChef Česko odnesl kromě zkušeností i novou přezdívku „Johnny Depp z Wishe“.

Do soutěže vstupoval s přezdívkou Ado, ale fanoušci jej překřtili na Johnnyho Deppa z Wishe, což nadějného kuchaře velmi pobavilo.

„Nelichotí mi to ani mě to neuráží. Ale to spojení Johnny Depp z Wishe mi přijde skvělé, já jsem se tomu smál třeba pět minut v kuse,“ přiznal pro Super.

Modeling mu slušel

Do soutěže se MasterChef se přihlásil ze zvědavosti, protože chtěl zjistit, jak na tom skutečně je v oblasti vaření. Ještě předtím si však vyzkoušel jinou kariéru jako model.

Nedávno se dokonce pochlubil fotografiemi z doby, kdy fotil a procházel se po molu. A nutno říci, že to Adovi opravdu seklo. Fanynky ho nepoznaly.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ado / kuchtím z Letný (@ado__chef)

„Ne vždycky jsem byl Johnny z Wishe, jako mladý jinoch jsem šlapal mola a kroutil se v záři reflektoru,“ napsal k fotkám na instagram.

Z nich je patrné, že je Ado talentovaný ve více oblastech. Zajímalo by nás, co ho vedlo k ukončení modelingové kariéry.

Milovaný i nesnášený

V minulé sérii MasterChefa si titul nejvíce diskutované soutěžící vysloužila ufňukaná Pavlína. Letošní titul získal právě Ado. Někteří jej zbožňují a přirovnávají právě k herci Johnny Deppovi, jiní jej v lásce nemají a podobu s hercem neuznávají.

A jak se k těmto různorodým komentářům staví sám Ado?

„Občas na tom fakt ujíždím, že strávím hodinku denně nad těmi komentáři, asi bych neměl, ale já si to neberu osobně a všechny zdravím, i ty, co mě nesnáší,“ řekl Ado dle Super.

Velký rozruch způsobilo zejména jeho rizoto, do kterého použil sklenici vína a druhou sklenici vypil on sám. Pobouřil tím nejen porotce Radka Kašpárka, ale i mnohé diváky. Ti z této aféry dokonce vyvodili, že je Ado alkoholik.

Ado však říká, že si z negativních komentářů nic nedělá a nebere je osobně. Nejspíše mu v tom hodně pomáhá skutečnost, že je v osobním životě velmi spokojený. A to zejména díky partnerce Viktorii.

„Teď to bude asi 6 let, co spolu bydlíme na Letné. V září jsem ji v Itálii požádal o ruku a plánujeme společnou budoucnost, tudíž se omlouvám všem fanynkám, ale momentálně jsem šťastný a neměnil bych. Jo a abych nezapomněl, máme chlupáče, kocoura, kterého nadevše milujeme,“ přiznal v rozhovoru pro Blesk účastník, který již vypadl a své pěsti nyní drží Ondrovi a Martinovi.

Zdroje: Super, Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz