Martin Zounar zhubl dvě konfekční velikosti, ale rozhodně prý nehladoví

Martin_Zounar
Zdroj: Profimedia

Martin Zounar bojuje s výkyvy váhy celoživotně. V poslední době měl ale nejvíce kilo za celý svůj život a rozhodl se jít do sebe a zhubnout. Podařilo se mu zhubnout úžasných 18 kilo a nyní se svěřil, jak to dokázal.

Má novou lásku Kateřinu a ta mu nejspíše dodala sílu k tomu, aby začal pravidelně cvičit pod vedením trenéra Jakuba Prchala. Hlavní ale bylo vlastní rozhodnutí.

„Přátelé, je to neuvěřitelné, ale už je to rok od začátku mé cesty ke spokojenějšímu životu. Tehdy jsem si konečně přiznal, že mám problém, a začal svou obezitu řešit s lékařem,“ prozradil Zounar.

Rozhodně nehladoví

„Když jsem začínal, měl jsem 120 kilo. Teď mi zbývají poslední kila, abych pokořil stovku,“ svěřil se Zounar pro Lifee.

„Žádnou dietu nedržím, jen se pravidelně hýbu a snažím se dobře jíst. Můžu se dokonce přiznat, že jím i po jedenácté večer. Když se vrátím pozdě v noci ze zájezdu, tak musím,“ pokračoval překvapil tak mnohé dietáře.

„Naopak je nesmysl třeba od pěti hodin večer vůbec nejíst. Takže když se vrátím domů, klidně si dám i rohlík s plátkovým sýrem a se šunkou. K tomu jablko nebo hlávkový salát. Opravdu se najím. Netrpím hlady,“ dodal ke své dietě.

Pohyb s osobním trenérem

Základem jeho hubnutí jsou pravidelné tréninky pod vedením osobního trenéra Jakuba Prchala. Ten je juniorským mistrem světa v kulturistice a pod jeho vedením dosáhli skvělých výsledků i Václav Noid Bárta, Kaira Hrachovcová či Iva Pazderková.

„Ze začátku je samozřejmě potřeba dodržovat jídelníček, aby si na ten zápřah tělo zvyklo. V základu ale můj trenér říká: Pojďme se k tomu hýbat, normálně fungovat a jíst, abychom neměli hlad. Mít radost z toho, co se s naším tělem děje. Je to o hlavě a když máte hlavu v pořádku, tak jde všechno,“ vysvětlil svůj jídelníček Zounar.

„Výsledek není hned, ale můžete si být jistí, že jdete správnou, dlouhodobě udržitelnou a hlavně úspěšnou cestou,“ podpořil také herec ostatní, kteří by se pro dietu rozhodli.

A nebyl by to Martin Zounar, kdyby své hubnutí neuzavřel vtipným dodatkem. „Z tří XL už je jen jedno XL, a hlavně si na něj vidíte!“

Zdroj: Lifee, Expres, Super

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz