Martin Hofmann přiznal problémy s „prasením“ po úrazu

Hofmann
Zdroj: Nextfoto

Hvězda Martina Hofmana stoupá a od dob, kdy hrál v nekonečném seriálu Ulice, získal popularitu i skvělé herecké příležitosti. Martin je nejen talentovaný sympaťák, ale jako součást své práce bere také dobrou fyzickou kondici a sportovní postavu.

Kvůli zranění se dostal z formy

Nedávné zranění kotníku, o jehož původu se herec nijak podrobně nevyjádřil, ho trochu dostalo z formy a po návštěvě tělocvičny přiznal, že je to ještě horší, než si myslel.

Martin Hofman se o sport zajímá nejen ve spojitosti s dobrou fyzickou kondicí, kterou zúročuje i pro své role, ale je známým nadšencem pro bojové sporty a chlubí se i fotkami z otužování. Právě v létě se rozhodl po uzdravení kotníku vrátit do tělocvičny.

Z kondičky nebyl nadšený

„Myslel jsem, že budu docela marnej, ale jsem úplně marnej. Takže zas od začátku. Velký pozdrav všem, co jsou z formy a nepoloží to! A vy, co jste ve formě, vy se nám neposmívejte! Je to takové přiblblé!“ svěřil se se svými pocity na svém instagramovém účtu.

A měl by něco udělat i s jídelníčkem, ale to se mu moc nechce

Není to poprvé, co se herec dostává do formy, takže to jako nedostižný cíl nevidí, ale jak se svěřil, měl by také změnit stravovací návyky, a to už tak snadné není.

„Tak prej mám ještě přestat prasit s jídlem. To se snadno říká, ale blbě se to dělá. No uvidím asi ještě… budu o tom přemýšlet,“ dodal Hofmann, který se nezapomenutelně zapsal do srdcí diváků rolí Luďana v seriálu Most. Ale i přes svou slabost se snaží právě kvůli fyzické kondici své vášně mírnit.

„Musím říct, že prasím méně. Snažím se, ale občas mám „cheat day“, kdy to hodím za hlavu. Já občas potřebuju křupky, ale už to nedělám tak často,“ uvádí herec v rozhovoru pro Zítřek. „Například včera jsem odolával křupkám, který byly na stole. Řekl jsem, ať to dají pryč.“

Zasportoval si v posledním filmu, který měl nedávno premiéru

Hofmann se sportovnímu tématu věnuje i ve svém posledním filmu Střídavka, kde si užíval roli trenéra ženského sedmičkového ragby. Přestože se i během natáčení musel vypořádat s úrazem, když dostal kopanec do hlavy, tak ragby velmi obdivuje a líbí se mu. Má pocit, že právě v tomto sportu je jiná mentalita a hráči mají mezi sebou více respektu a také respektují rozhodčí. Oceňuje, že je to tvrdý sport, ale i družstvo které prohraje, umí upřímně ocenit vítězství soupeře.

Stejně tak je nadšený z hokeje, protože oceňuje drsnost samotného sportu a hráčů. Na druhou stranu fotbal ho zklamal, protože hráči nemají vzájemný respekt a podle Hofmanna se chovají jako hysterické holky.

Zdroj: Zítřek, Stars24, Instagram

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz