Kristýna Kubíčková se kvůli covidu ztrácí před očima. Zhubla 16 kilogramů

Zdroj: Nextfoto

Už je to nějaký ten pátek, co covid nepříjemně zasáhl do našich životů. Většina z nás s ním má nějakou zkušenost – ať už takovou, že jsme si nemocí sami prošli, nebo ji měl někdo z našich blízkých. Covid se nevyhýbá ani známým tvářím. Příkladem je modelka a bývalá třetí nejkrásnější dívka České republiky Kristýna Kubíčková.

Ta se právě kvůli covidu doslova ztrácí před očima. Co stojí za tím, že modelka rapidně zhubla?

Objevily se zprávy o anorexii

Kristýna Kubíčková se pohybuje ve společnosti už nějakou chvíli. Nastartovala svoji kariéru coby modelka a pozornost přitahovala i díky svému půvabu. Když se začala ztrácet před očima, okamžitě se vyrojily otázky týkající se možné poruchy příjmu potravy.

Během několika posledních měsíců Kristýna zhubla 16 kilogramů. U sympatické krásky měřící 167 centimetrů je takový váhový úbytek rozhodně znát. Veškeré spekulace o tom, že trpí anorexií, však okamžitě zarazila. Za hubnutím je totiž něco jiného.

Ztracená kila kvůli covidu

Bohužel ani této modelce se koronavirus nevyhnul. Prodělala ho před několika měsíci a přiznala, že právě tahle nemoc stojí za tím, že v poslední době tak viditelně pohubla. Když zhubnete 16 kilogramů, je to prostě znát.

„Měla jsem před pár měsíci hodně nepříjemný covid. Opravdu jsem měla tak šílený průběh, že kila dolů šla sama. Nedokázala jsem nic sníst. Zhubla jsem šestnáct kilo,“ svěřila se Super Kristýna Kubíčková.

Netouží po extrémně štíhlé postavě

I když je Kristýna modelka a modelky si většinou udržují štíhlou figuru, ona sama se nežene za extrémně štíhlou postavou. Proto také přiznala, že se s úbytkem hmotnosti, který v jejím případě nebyl žádoucí, snaží něco udělat.

„Snažím se přibrat, jde to nahoru hodně pomalu. Zatím mám nahoře čtyři kila, dvanáct je pořád dole. Ale půjde to, věřím tomu,“ věří si sympatická modelka.

S váhou nahoru a dolů

Co se váhy týče, někoho to asi překvapí, ale u Kristýny to bylo jako na horské dráze. Od modelky výkyvy hmotnosti čekal jen málokdo. Přesto tomu tak bylo. Sama Kristýna to přiznala v rozhovoru pro Super.

„V minulosti jsem hodně přibírala a hubla. Kvůli tomu jsem si nechávala vyplnit prsa, jen o půl čísla, víc jsem nechtěla,“ svěřila se Kristýna.

Svého času také nasadila přísnou dietu a vařila zdravá jídla, aby neprovokovala svého tehdejšího přítele, který byl zápasníkem a musel si hlídat váhu.

Zdroj: Super, Proženy, Super,

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz