Kourtney Kardashian někteří fanoušci kritizují, že přibrala. Ona je ale konečně se svým tělem spokojená

Zdroj: Shutterstock

Mnoho lidí si myslí, že řešit váhu a postavu někoho jiného je v dnešní době naprosto v pořádku. Různým posměškům a často i nevhodným komentářům čelí i známé osobnosti, jako například Kourtney Kardashian.

Na tu se v poslední době valí hejty ze všech stran, a to právě kvůli její postavě. Kourtney se však všem haterům postavila a otevřeně přiznala, jak vnímá sama sebe.

Její tělo prošlo proměnou

Fanoušci rodiny Kardashianových si určitě nemohli nevšimnout tělesné proměny Kourtney Kardashian. Ta přiznala, že osm měsíců léčby IVF si vybralo daň na jejím těle.

Během léčby přibrala několik kilo navíc, v důsledku čehož si mnozí sledující začali myslet, že je těhotná. Jako na každou ženu i na Kourtney začaly doléhat nepříjemné názory a komentáře týkající se právě její postavy.

S váhou nahoru a dolů

Kardashian přiznala, že v dobách, kdy byla nejhubenější, vážila 43 kilogramů. Zároveň ale dodala, že i když byla hubená, byla to doba, kdy prožívala nepříjemné úzkosti. Nebyla to vina jídla, mohl za to fakt, že se trápila v toxických vztazích. I když byla hubená, nebyla šťastná.

Důležitá je partnerova podpora

V současné době Kourtney Kardashian váží něco okolo 52 kilogramů a netají se tím, že se naučila mít své nové tělo ráda. Největší oporou je její manžel Travis Barker – právě díky němu se Kourtney mnohem lépe daří snášet často ošklivé hejty na její figuru.

Rozpovídala se dokonce o tom, že jí manžel každý den říká, že je dokonalá přesně taková, jaká je. Díky jeho podpoře přestala být posedlá svojí váhou, naučila se mít ráda své tělo takové, jaké zrovna je, a přestala se hroutit z nenávistných hejtů.

Zdroj: buzzfeednews.com, etonline.com, justjared.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz