Jak zhubl herec Jonah Hill? Kvůli ztraceným kilům je teď skoro k nepoznání

Zdroj: Shutterstock

Hollywoodský herec Jonah Hill je hvězdou filmu 21 Jump Street, zahrál si také ve filmu SuperBad, Vlk z Wall Street nebo Apokalypsa v Hollywoodu. Většina z nás si ho pamatuje jako sympatického baculatého herce, který se celý život potýkal s nadváhou. Tomu je ale konec.

Není to tak dávno, co herec Jonah Hill šokoval své fanoušky obrovskou proměnou. Začal makat na své postavě a výsledky se dostavily. A všem vyrazily dech.

Kvůli ztraceným kilům je skoro k nepoznání

Herec z filmu 21 Jump Street nebo Dostaň ho tam se netají tím, že odjakživa bojoval s kily navíc a nadváha byla jeho nedílnou součástí.

Rozhodl se se sebou něco udělat a prošel tak radikální proměnou, že je teď dokonce k nepoznání. Většina z nás ho ve filmech vnímala jako vtipného tlouštíka, pokud byste jej dneska potkali na ulici, možná by vám ani nedošlo, že je to on.

Trauma z dětství

Nadváha se s Jonahem táhla už od dob, kdy byl ještě dítě. V jednom z rozhovorů přiznal temnou stránku minulosti – v dětství byl často terčem posměchu a šikany právě proto, že byl obézní. Díky těmto zkušenostem si s sebou nese nepříjemné trauma.

Tohle ale nebyl jediný důvod, proč se Jonah Hill rozhodl tak radikálně změnit svoji postavu. Dalším hnacím motorem v jeho snaze byla touha získávat vážnější role.

Jak se mu povedlo zhubnout?

Pokud čekáte, že bude mít Jonah Hill nějaký zázračný recept na proměnu, čekáte marně. Ani tahle hollywoodská hvězda, kterou zná snad úplně každý, nemá super fígl na hubnutí.

Jak se mu to tedy povedlo? Začal se mnohem více hýbat, zálibu našel v bojovém sportu zvaném jiu-jitsu. Mimo jiné také začal běhat.

Proměnou prošel samozřejmě i jeho jídelníček, který byl základním kamenem úspěchu. Ve spolupráci s nutričním poradcem začal jíst pravidelně a daleko zdravěji než předtím.

Nepřeje si, aby se jeho postava řešila

Nadváha byla Jonahovým celoživotním problémem. Není se tak čemu divit, že si nepřeje, aby kdokoli komentoval nebo řešil to, jak nyní vypadá.

„Vím, že to myslíš dobře, ale prosím tě, abys laskavě nekomentoval mé tělo. Nelíbí se mi to a žádám o respekt,“ pronesl herec v jednom z rozhovorů, zmiňuje web Marca.com. Nezbývá než uznat, že na to má právo.

Zdroj: Marca.com, nbcnews.com, Vogue.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz