Informátor: Matt Damon kvůli filmu zatratil svou atraktivitu. Svěřil se, co všechno musel podstoupit

Zdroj: Profimedia

Na filmovém plátně už jsme mohli vidět desítky herců, kteří byli schopni pro perfektní výkon mnohé obětovat. Někteří si oholili hlavu, jiní trávili desítky hodin týdně v posilovně, aby vyrýsovali svaly. A pak jsou tu tací, kteří pro roli ve filmu drasticky přibrali.

Zařadit mezi ně můžeme i známého herce a bezesporu idola mnoha žen Matta Damona. Ten totiž pro roli ve filmu Informátor natočeného podle skutečné události přibral přes 13 kilogramů. Svěřil se, co všechno pro to musel udělat.

Byla to zábava

Zatímco někteří herci na nabírání na váze nevzpomínají zrovna s úsměvem na rtech a někteří dokonce tvrdí, že to byla jejich nejhorší zkušenost v životě, Matt Damon je pravý opak.

Otevřeně se totiž rozpovídal o tom, že to pro něho byla opravdu velká zábava. Když dostal „příkazem“, aby kvůli filmové roli přibral, rozhodně si to užíval.

„Bylo velmi snadné přibrat na váze. Bylo to zábavné, pravděpodobně nejzábavnější čas, který jsem měl při práci, protože jsem po práci nemusel chodit do posilovny a snědl jsem všechno, co jsem viděl,“ svěřil se herec pro dailymail.co.uk.

Do sexy muže měl daleko

Matta zpravidla vídáme v dobré kondici. Na své postavě tvrdě dře, možná právě proto se nelze ničemu divit, že má tolik obdivovatelek a fanynek po celém světě.

Jakmile ale začal nabírat pro film Informátor, s jeho sexy vizáží to šlo rapidně z kopce. „Za jeho kila navíc může režisér Steven Soderbergh, který nechtěl žádné definované linie,“ vysvětluje mediaite.com.

Herec o sobě dokonce vtipkoval, že je bratrancem nejsvůdnějšího muže na světě. I když ale nabral tolik kilogramů, o své věrné fanynky nepřišel.

Užíval si každé jídlo

Není tajemstvím, že si Matt opravdu dopřával. Dostal za úkol přibrat a udělal pro to maximum. Jedl tolik jídla, až by se jinému zvedl žaludek.

Nechal se slyšet, že v rámci nabírání snědl doslova všechno, co se mu dostalo pod ruku. Ládoval se nezdravým jídlem, ve kterém převládal fast food.

Doslova hltal jídlo z McDonaldu, obklopoval se kilogramy hamburgerů a hranolek, vše zapíjel coca-colou nebo pivem.

Dolů to šlo hůře

Jakkoli snadno se Mattovi podařilo kilogramy pro roli ve filmu Informátor nabrat, nebylo žádným překvapením, že „sundat“ je už taková legrace nebyla.

Herec otevřeně přiznal, že trávil hodiny v posilovně, především pak boxováním, aby se zbavil kil, která kvůli filmu ochotně nabral.

Zdroj: dailymail.co.uk, mediaite.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz