Hvězda Teorie velkého třesku se stravovala bezmyšlenkovitě. Mohl za to její bývalý manžel

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Herečku Kaley Cuoco proslavila role Penny v seriálu Teorie velkého třesku. I když od posledního dílu už uplynula nějaká doba, vypadá pořád skvěle. A to i poté, co se po prohře v soutěži o Zlatý glóbus nacpala tunou nezdravého jídla.

Hvězda si umí čas od času pořádně dopřát požitek z jídla, avšak nikdy se nestyděla přiznat, kolik práce dá udržet se ve formě. Jak se udržuje v kondici?

Od Cuoco nikdy neuslyšíte, že by tvrdila, že její vypracované tělo je výsledkem dobrých genů a štěstí. V jednom svém rozhovoru se svěřila, že miluje své vytvarované svaly, připadá jí to sexy a krásné.

Cvičení jógy ji baví

Za své vypracované tělo vděčí z velké části hot józe, kterou cvičí pětkrát týdně. Ačkoli ji cvičí nejradši, sama přiznává, že v posilovně ráda střídá různé věci, aby se nenudila.

Herečka v průběhu času vystřídala několik různých fitness kurzů. Zkoušela spinning, běh i pilates. Uvědomila si přitom, že nemá ráda běhání. Nakonec našla cvičení, které má opravdu ráda. Hot jóga se provádí ve vyhřívané místnosti a je obecně intenzivnější než tradiční jóga.

Během pandemie koronaviru prozradila, že si našla ještě jedno cvičení, které miluje – skákání přes švihadlo. Stačí jí jen 20 minut, švihadlo a dobrá hudba.

Kaley Cuoco je také velkou fanynkou jízdy na koni, avšak jezdí hlavně kvůli svému duševnímu zdraví. Pokud jde o její fyzické zdraví, cvičí jinými způsoby, než je jízda na koni.

Začala se zdravě stravovat

Kromě cvičení také zcela změnila své stravovací návyky, aby byla zdravější. V minulosti přiznala, že i když mají hvězdy k dispozici osobní kuchaře a odborníky na výživu, může být pro ně těžké zařadit zdravou výživu mezi své priority, jak to měla ona.

Kdysi se stravovala bezmyšlenkovitě, její lednici a spíž zaplňovaly věci, které jí jen malé děti, jako jsou limonády, lupínky a čipsy.

Mohl za to zejména její bývalý manžel, profesionální tenista Ryan Sweeting. Když se dali dohromady, Cuoco jedla stejně jako on. Chvíli jí však trvalo, než si uvědomila, že nemůže jíst stejná jídla a už vůbec ne stejně velké porce. Přidávalo jí to stovky kalorií, na které ani nepomyslela.

Na konci každého týdne si dá něco nezdravého

Zároveň však říká, že takzvané podváděcí dny byly vždy nezbytnou součástí její rovnováhy. Neznamená to tedy, že by se striktně držela přísné diety. Do svých stravovacích plánů tedy občas zařazuje i nezdravá jídla.

Pokud celý týden dodržuje zdravou stravu, v neděli si dopřeje něco nezdravého. V pondělí se ráno probudí a je připravená začít týden znovu. Prostě potřebuje mít své světlo na konci tunelu, aby neměla pořád špatnou náladu.

Jedním z jejích oblíbených podváděčích jídel jsou grilované sýry, velké hranolky a koktejl z rychlého občerstvení. Co se týče jejího jídelníčku, herečka nejí maso vyjma ryb. Během běžného dne si ráda dopřává například arašídové máslo a zeleninu.

Zdroj: eatthis.com, insider.com, thelist.com

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz